webbranding

طریفه ایجاد یک محتوای با کیفیت

طریقه ایجاد محتوای با کیفیت

حتما شما هم تا به حال پیش خود فکر کرده اید که چگونه می توان یک مقاله خوب و با کیفیت ایجاد کرد ؟ اینکار در حالی که می تواند به راحتی هر چه تمام تر باشد ، به همان اندازه می تواند سخت و زمان بر نیز باشد.در این مقاله شما را با نکاتی آشنا خواهیم ساخت که می توانید مقاله های بسیار خوب و پر بازدیدی را ایجاد نمائید.

خوب بنویسد  و منظم باشید :

منظور از اینکه خوب بنویسد این است که سعی کنید اشتباهات تایپی و یا ساختار املائی و نگارشی غلظی نداشته باشید ، کاربران از غلط املائی زیادی کمی خسته خواهند شد ، در صورتی که زمان کافی ندارید هر  روز یک مقاله با ساختار املائی و نگارشی درست و هم چنین مورد پسند کاربران ایجاد نمائید ، سعی کنید هفته ای یک بار این کار را انجام دهید و نیازی نیست که هر روز یک مقاله منتشر کنید ، یک مقاله با کیفیت و خوب در یک هفته بهتر از این است که هر روز مقاله ای را منتشر کنید که دارای کفیت بسیار پائینی باشد.

در ضمن محتوایی که تولید و منتشر می کنید سعی کنید مربوط به حوزه کاری سایت شما باشد ، مثلا خبری را منتشر نکنید که اصلا مربوط به موضوع کاری سایت شما نیست.

در محتوای خود سعی کنید از تصاویر ، رسانه تصویری و حتی فلش نیز استفاده کنید ، این کار ها باعث جذب کاربران می شود ، یکی از راه های جذب مخاطبان این است که کاربران خود را از لحاظ زیبائی ظاهری به سایت خود جذب کنید ، سعی کنید حاشیه بندی ، رنگ بندی محتوای شما بسیار زیبا باشد و در عین حال سریع لود شود.

تا به حال حتما سوالی برای پیش امده است که چرا گفتیم فلش؟ مگر فلش بر علیه سئو و بهینه سازی نیست؟
در این جا باید بگوئیم که خیر ، فلش در بعضی جاها بسیار کاربردی و خوب ظاهر می شود ، همانطور که میدانید فلش از لحاظ ظاهری زیباست ، در وسط های محتوای خود می توانید با دقت بسیار بالا از فلش هم استفاده نمائید ، اما یادتان باشد که استفاده افراطی از آن ممنوع!

دسته بندی های سایت خود را مشخص کنید

موضوعات و دسته بندی های سایت خود را مشخص کنید و به هر صفحه یک Title ، Keyword ، Description جداگانه بدهید ، به عبات دیگر به هر صفحه متا تگ های منحصر به فرد بدهید .

دسترسی به سایت

دسترسی به محتوای سایت خود را برای کاربران و گوگل راحت کنید ، یعنی در همه صفحات کاری کنید که کاربران بتوانند به محتواهای دیگر شما دسترسی داشته باشند و همچنین سعی کنید صفحات را برای گوگل و دیگر موتورهای جستجو محدود کنید ، این کار تنها چند دقیقه بیشتر زمان شما را نخواهد گرفت ، برای انجام این کار می توانید از فایل متنی Robots.txt استفاده نمائید.
یا WWW یا بدون WWW ، سعی کنید سایتتان با یک آدرس باشد ، هر دو همزمان فعال نباشند ، این کار در سئو و بهینه سازی بسیار موثر است ، سعی کنید این مسئله را جدی بگیرید ، سعی نکنید کاربران و گوگل را سر در گم کنید
در صورت امکان ،  قابلیتی را فراهم کنید که از کامنت های اسپم به سایت شما جلوگیری شود ، در ضمن فرم نظرات یادتان نرود ، سعی کنید فرم کامت گذاری برای تمام مقاله ها و پست های شما فعال باشد ، این کار یک حس جامیعیت به سایت شما خواهد داد ،.

از شبکه های اجتماعی استفاده کنید

سعی کنید صفحاتی را در شبکه های اجتماعی با لوگو و طرح رنگ بندی خود ایجاد کنید ، و محتوای خود را در آنجا نیز منتشر کنید

داغ ترین مقالات
دیدگاهها

یک پاسخ

  1. سلام
    مطالب جامع و کاملی بود خسته نباشید اما در رابطه با استفاده از فلش باید به دو نکته اشاره کنم.
    1. اسکریپت های فلش اکثرا دارای باگ و حفره های امنیتی می باشند.
    2. برخی از مرورگرها این فایل رو پشتیبانی نمی کنند و متاسفانه قابل مشاهده نیست.
    به این دو دلیل توصیه می شه یا از فلش استفاده نشه و یا تبدیل به گیفت بشه. اما در کل محتوای خوبی بود موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اشتراک گــذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin