webbranding

واقعیت برندینگ

واقعیت برندینگ

در گذشته ، ویدئویی را مبنی بر برندینگ معرفی کرده بودیم که با استقبال زیادی از کاربران رو به رو گردید ، اما امروز تعریفی واقعی تر از برند و برندینگ را برای شما ارائه نموده ایم ، امیدواریم فرهنگ برند سازی در ایران سر جای خود قرار گیرد.

بهتر است قبل تعریف مفهوم برندینگ در ابتدا با نام برند آشنا شویم :
برند یک ایده ، یک تصویر و یا یک شناسنامه برای یک شرکت می تواند باشد ، مردم با استفاده از این نام ، محصولات شرکت شما را تشخیص می دهند ، دقیقا همانگونه که یک فرد را با یک نام خاص صدا می زنند ، برند نیز یک عنوان تجاری برای یک شرکت می باشد. و همواره آن شرکت را با این برند می شناسند.

برندینگ چیست؟

برندینگ تنها به رسمیت شناختن یک شرکت نیست یا یک عنوان تجاری نیست ، بلکه ایجاد شهرت و ایجاد استانداردهایی برای تجارت شرکت می باشد  ، همچنین برای حفظ شرکت و یا پیشی گرفتن از رقبا .
برندینگ ایجاد ارزش یا اعتماد سازی می باشد ، امروزه نام برند یک یک برند برای شرکت بسیار ارزشمند است ، در اصل برندینگ به معنای جا انداختن یک نماد می باشد ، شما وقتی یک سیب گاز زده را مشاهده می کنید حتما یاد شرکت اپل خواهید افتاد ، نه یاد شرکت گوگل! ، دلیل این کار این است که اپل ، سیب گاز زده ای را ارزشمند کرده است و این یعنی برندینگ…
امروزه برندینگ سهم بسیار مهمی در تجارت الکترونیک را دارد ، برندینگ به شرکت ها اجازه می دهد برای کسب شهرت جهانی ، خدمات خود ، محصولا خود و کیفیت آنها را افزایش دهند.

شرکت ها امروزه برای کسب برندینگ سعی می کنند از سئو و صفحات وب استفاده کنند ، یکی از رهکارهای  شرکت ها برای کسب برندینگ ، هماهنگی نام دامنه سایت خود با نام برند خود می باشد ، این کار سهم مهمی برای جذب مشتریان و مخاطبان دارد.

به عبارت کلی برندینگ ایجاد یک حال و هوای خاص می باشد به عنوان مثال ، شما در هر جائی که باشید وقتی جمله ای ، تصویری و مواردی از این قبیل را  با رنگ های آبی ، قرمز ، زرد ، آبی ، سبز و قرمز ملاحظه نمائید ، همواره یاد گوگل خواهید افتاد ، همانطور که متوجه شدید ، گوگل نام خود را برندینگ نموده است ، , به عبارتی دیگر ترکیب این رنگ ها را به خود اختصاص داده است. و این یعنی برندینگ…

داغ ترین مقالات
دیدگاهها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اشتراک گــذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin