webbranding

سئو نمرده است ، سئو زنده باد!

سئو نمرده است

موتورهای جستجو در ساده ترین تعریف ممکن ، یک پایگاه داده پرس و جو با هدف پیدا کردن بهترین پاسخ برای این پرس و جو می باشد ، بعضی ها فکر می کنند که موتورهای جستجو همانند یک روابط ریاضی عمل می کنند ، مثلا به این صورت که اگر کلمه مورد نظر جستجو شد ، شرطی را برای ما نمایش دهد ، ولی کار موتورهای جستجو این نیست.

در اصل سئو و بهینه سازی ، متقاعد کردن موتورهای جستجو که سایت شما ، سایتی پر محتوا و جالب است!

عمل جستجو یک فرایند شاید بی پایان به حساب بیاید که لازمه آن داشتن یک دیتابیس (پایگاه داده) قوی ، بروز و قدرتمند می باشد ، تا به الان یکی از از مهمترین دلایل زنده بودن سئو مشخص شد و آن هم این است همواره کاربران اینترنت سعی می کنند مطالب مورد نظر خود را جستجو کنند و در واقع جستجو و جستجوگرها هیچ وقت پایان نخواهند یافت.
اما این مورد فقط یک نظریه است که اکثر کارشناسان موتورهای جستجو می گویند که سئو پایان پذیر نیست ولی دسته ای دیگر از کارشناسان فنی موتورهای جستجو بر این باورند که هم اکنون سئو و بهینه سازی مرده است و به جای شبکه های اجتماعی ظهور کرده است ، و وب مستر ها و مدیران بلاگ ها باید تمرکز خود را در شبکه های اجتماعی جلب کنند .
اما این را بدانید که همواره برای جستجوهای بهتر و با کیفیت توسط موتورهای جستجو مخصوصا گوگل ، از سئو استفاده می کنند و هنوز هم بخش عظیمی از حواس خود را به سئو و بهیه سازی جلب کرده اند.
بنابراین به خاطر داشته باشید که سئو ممکن است در آینده در معرض تغییرات قرار گیرد ولی هیچ وقت نخواهد مرد.
پس زنده باد سئو…

داغ ترین مقالات
دیدگاهها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گــذاری