webbranding

شروع کار با LinkedIn ، راهی موثر برای گسترش تجارت

شروع کار با LinkedIn
  • بهترین راه برای گسترش تجارت شما چیست؟
  • برای گسترش تجارت ، از کجا باید روع کرد؟
  • هوشمندانه ترین راه برای رشد در جامعه مجازی چیست؟

این مقاله سوالات شما را در امر گسترش تجارت الکترونیک پاسخ خواهد داد

گسترش و توسعه کمپانی با استفاده از Linkedin
گسترش و توسعه کمپانی با استفاده از Linkedin

شبکه اجتماعی LinkedIn بهترین راه برای شروع کار یک ارتباط مجازی برای تجارت شماست ، اگر تجارت شما نیز دارای مشتریان زیادی است ، راه اندازی یک راه ارتباطی ، همانند LinkedIn یک کار کار هوشمندانه به نظر می رسد.
LinkedIn به شما کمک میکند تا اطلاعات و ایده های خود را با دیگر افراد حرفه ای موجود در شبکه به اشتراک گذاشته و فرصت ارتباط با آن ها برای شما مهیا شود.
اما قبل از این شروع به راه اندازی یک گروه اینترنتی کنید ، باید مایل به ایجاد تعهد برای موفقیت گروه باشید ، شروع راه اندازی گروه بسیار آسان است ولی فراموشتان نشود که در آغاز کار ، باید با قدرت وارد شوید ، به شدت به شما توصیه می شود که در شروع راه اندازی گروه ، از افرادی استفاده کنید که در مدیریت و اشتراک گذاری تجربه خوبی داشته باشند.
زمانی که گروه خود را راه اندازی کردید ،یک پروفایل با نام تجاری خود برای ایجاد کنید و در آن درباره سابقه ، تجربیات ، سوابق کاری و دیگر ویژگی های تجارت خود ، صحبت کنید اما این پروفایل فقط نباید نقش معرفی را داشته باشد ، شما می توانید از پروفایلی که ساخته اید به صورت کاملا هوشمندانه بهره ببرید! ، سعی کنید در پروفایلی که می نویسید از کلمات کلیدی مربوط به گروه و تجارت خود استفاده کنید .
تنها هدف شما نباید ساخت یک گروه باشد ، سعی کنید به گروه خود رسیدگی کنید ، میزگردهایی تولید کرده و از کاربران خود بخواهید در این میز گردها شرکت کنند و نظرات خودشان را بیان کنند ،نظر سنجی هایی در مورد محتوا و کاربرد تجارت خود به اشتراک بگذارید ، فهمیدن نیاز کاربران ، باعث علاقه موتورهای جستجو به تجارت خانه شما می شود  ، همچنین تمرکز شما  فقط در شبکه اجتماعی خودتان نباشد ، بلکه در بحث های دیگر گروه ها نیز مشارکت کنید این کار روشی خوبی برای  پیدا کردن آدرس سایت شماست!
در ضمن تنظیمات پروفایل ، تنظیمات گروه نیز فراموشتان نشود ، روزی خواهد رسید که همه ی این عوامل دست به دست هم خواهند داد و شبکه شما شروع به رشد خواهد کرد.
این یک نمونه از تاثیرهای شبکه های اجتماعی در گسترش بازار تجارت شما بود ، در قسمت های بعدی بیشتر با شبکه اجتماعی LinkedIn آشنا خواهیم شد.

داغ ترین مقالات
دیدگاهها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گــذاری