webbranding

بهینه سازی جملات در تبلیغات کلیکی

بهینه سازی جملات

 

گاهی اوقات ، یکی از بهترین شیوه های تبلیغ یک محصول ، روش های مختلف ارائه آن میباشد ، همیشه باید کاری کرد که کاربران از تبلیغ یک محصول خسته نشوند و علاوه بر این جذب آن نیز شوند ، امروزه بسیاری از کمپانی ها چه ایرانی و چه خارجی ممکن است که تنها و تنها یک محصول داشته باشند، پس باید کاری کنند که مردم از تبلیغات آن ها خسته نشوند تا بتوانند در تبلیغات کلیکی (چه تبلیغات در گوگل و چه  دریافت هزینه بابت هر کلیک) موفق باشند.

 

فرض کنید می خواهید برای کلمه سئو و بهینه سازی تبلیغی را فراهم سازید تا علاوه بر این که کاربران از مشاهده این تبلیغ خسته نشوند، بلکه هر بار روی آن کلیک کنند، برای این کار تنها کاری که می توانید انجام دهید، این است که به متن و عنوان تبلیغ خود دقت نمائید و هر بار آن را بروز کنید .

 

حتما تا به حال دیده اید که اکثر سایت های خبری، چه سیاسی و چه ورزشی و… همه  آن ها معمولا از یک یا چند سایت کپی برداری می کنند و معمولا ممکن است که کسی که کپی برداری میکند بازدید بهتر و بیشتر ی نسبت به نویسنده خبر داشته باشد همچنین معروف تر نیز شود، فرض کنید که نویسنده یک سایت خبری را منتشر کرده با عنوان دیکتاتور فلان کشور به نام فلانی کشته شد !  اما سایتی دیگر همان خبر را کپی برداری می کند ولی یک تیتر خبری جنجالی و  جذاب تر برای این خبر انتخاب می کند و می نویسد که بزرگترین دیکتاتور جهان به درک واصل شد… به نظر شما کدام بهتر است؟ همینگونه می شود که بعضی از سایت های حتی کپی کننده خیلی محبوب تر بین مردم خواهند شد.

 

حال بر گردیم سر اصل مطلب ، در هنگام تبلیغ کلمه بهینه سازی؛ باید تیتر هایی را انتخاب نمائید که کلیک پسند باشند، مثلا “شما محتوا تولید کنید، ما آن را به رتبه بالای گوگل خواهیم رساند” ، یا اینکه “شما سایت خود را منتشر کنید، ما کاری میکنیم تمام کره زمین آن را بشناسند” و یا جملات شبیه به این…

 

یکی از بارز ترین مثال هایی که می توانیم بزنیم این است :

حتما تا به حال این جمله را در گوگل دیده اید ؟ See your ad here (تبلیغات خود را اینجا مشاهده کنید) با استفاده از همین جمله کوتاه ، بسیاری از کاربران و حتی کمپانی ها، بازهم چه ایرانی و چه خارجی جذب می شوند تا تبلیغ خود را اینجا مشاهده کنند. گوگل دقیقا به این جمله فکر کرده است و سپس آن را در صفحه خود قرار داده است، کاربر وقتی احساس می کند آیا می شود تبلیغ من در گوگل باشد ، جذب می شود که حتما تبلیغ خود را در گوگل مشاهده کند، فقط با یک جمله ساده…

 

Call To Actions ها بسیار مهم هستند ، فقط باید درست و به جا و به دور از تکرار از آن ها استفاده نمائید. اگر می خواهید در سایت خود تبلیغ کنید، همیشه تایپ نکنید “تبلیغ شما در اینجا” سعی کنید از کلمه های خلاقانه نیز استفاده نمائید.

 

در این مقاله سعی شده است تا جملاتی را (هم به زبان انگلیسی و هم به زبان شیرین فارسی) در باب جملات جذب مخاطب در تبلیغات در گوگل و یا تبلیغات گوگلی دیگر ارائه دهیم.

 

برای جذب کاربران: همین الان ثبت نام کنید! (Signup Now!) به علامت سوال توجه کنید ، بسیار حائز اهمیت است.

برای افراد وراج :  (البته با عرض عذر خواهی) : امروز تماس بگیرید  ( Call today)

برای سازمان ها  : برنامه های کاری خود را با ما زمانبندی کنید  (Schedule your appointment today)

برای وب گردان : مشاهده کنید (Visit today)

برای مهندسان و کارآفرینان : دموی نرم افزار ما را ببنید ! (Demo Our Software Now!)

برای محتوا خور ها : همین الان آموزش ما را هم ببینید (Download Our Guide Now!)

برای آدم های عشق محصولات رایگان : (از خدمات رایگان ما لذت ببرید (Use Our Free Service Now!)

برای افراد کنجکاو : یافتن پست ها و مطالب جذاب بیشتر (Find Out More)

برای مالیات دهندگان : پایان بخشیدن به کابوس مالیات همراه با ما (End Your Tax Nightmare With My Help)

برای افراد عاشق ظاهر : احساس زیبائی کنید (Look & Feel Great Now.)

 

بیایید دیگر از شر کلماتی همچون اینجا کلیک کنید و … خلاص شویم و جزو اولین نفر هایی باشیم که کلمات خلاقانه تولید می کنیم.

داغ ترین مقالات
دیدگاهها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گــذاری