webbranding

امروزه چگونه رتبه خود را در گوگل افزایش دهیم؟

روش های سئو

همانطور که میدانید امروزه با تغییرات الگوریتم های موتورهای جستجو بخصوص پاندا و پنگوئن گوگل ، صنعت سئو و بهینه سازی دست خوش تغییرات زیادی شده است .
دیگر بسیاری از تقلب ها و روش هایی که به صورت موقت باعث افزایش رتبه شما در گوگل می شد ، منسوخ شده است و راه های تقلب در گوگل بسیار کاهش پیدا کرده است.

نحوه افزایش رتبه سایت در گوگل
نحوه افزایش رتبه سایت در گوگل

امروزه موتورهای جستجو مخصوصا گوگل بسیار از بک لینک های با ارزش ، دکمه های Like ، شبکه های اجتماعی ، گوگل پلاس و دیگر موارد از این قبیل استقبال می کنند
برای گوگل مهم این است که به چه اندازه مطالب و محتوای شما لینک دریافت کرده است و همچنین به چه اندازه در شبکه های اجتماعی  و دیگر موارد از این قبیل ، به اشتراک گذاشته شده است . اما فرض اشتراک گذاری با اسپم را در نظر داشته باشید!
در کل این مفهوم به این معناست که گوگل به ارتباط با مخاطبان و مردم اهمیت می دهد ، گوگل را آنقدر ساده فرض نکنید ، مدیریت گوگل و الگوریتم های که در بر دارد ، هوشمند هستند و این موارد را به راحتی خواهند فهمید !
زمانی که کاربران مطالب شما را Like یا +1 می کنند ، گوگل از ارتباط شما با مردم متوجه می شود ، واقعا رتبه بندی و ارزش صفحات برای گوگل اینگونه ارزیابی می شود.

نتبجه گیری از این مقاله :

  • ارتباط سازی کنید
  • محتوای منحصر به فرد و با کیفیت و ساختار جذب کننده بنویسید.
  • از شبکه های اجتماعی ، دکمه های  Like و دیگر موارد ارتباطی استفاده کنید.

سرمایه گذاری در ایجاد محتوای با کیفیت و منحصر به فرد امروزه به یک نوع کسب درآمد و بازاریابی تبدیل شده است ، ایجاد محتوای با کیفیت احترام به مخاطبان و مردم است و این را هم بدانید که گوگل مجددا از این کار شما خبر دار خواهد شد.
سئو و بهینه سازی هیچ راه میانبر یا فرعی ندارد که سریعا و در عرض یک شب به آن دست پیدا کنید ، زمانی که شما اصلا به محتوای سایت خود ارزش قائل نشوید ، مطمئن باشید به همان اندازه گوگل رتبه سایت شما را دستکاری خواهد کرد
پس با تغییری کوچک در روش کار خود می توانید رتبه سایت خود را به صورت واقعی و دائمی در گوگل و دیگر موتورهای جستجو همانند بینگ و یاهو افزایش دهید.

باد آورده را باد می برد.

جایی می خواندم که قبلا گوگل مثل یک قایق سوراخ سوراخ بود که در دریای اسپمر ها گرفتار شده بود و با انبوه اطلاعات گریبانگیر بود. ولی همکنون در حال حرکت به سمت ساحلی با استفاده از روابط انسانی است و همانطور که شما چیز های خوب را به دوستان خود نمایش می دهید گوگل هم از انتخاب شما استقبال کرده و به عنوان یکی از دوستان شما بهترین ها را به دوستان شما بالاتر نشان می دهد. یک الگریتم ساده ولی کار آمد.

داغ ترین مقالات
دیدگاهها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گــذاری