webbranding

لینک بیلدینگ درست در سال 1393

بیایید با آن روبرو شوید . درک لینک بیلدینگ به معنای رگلاژ کردن سانتریفیوژ نیست ، سخت و پیچیده است اما نه به معنای واقعی … و البته باید گفت که لینک بیلدینگ اصلا جالب و سرگرم کننده نیست و اگر در سال 2014 به  درستی و با زبر دستی صورت گیرد ، می تواند بسیار امر گران قیمتی باشد.

مهمتر از همه و برخلاف آنچه که ممکن است شنیده باشید ، لینک بیلدینگ از مرگ و میر خیلی فاصله گرفته است و حالا حالا ها قصد مردن هم ندارد !!! خیلی ها بر این عقیده هستند که لینک بیلدینگ مرده است ، اما این ها افکار افرادی نادان است که پوچ و واهی فکر می کنند و یا بهتر بگوییم، اصلا فکر نمی کنند !!! و بعضی ها هم این حرف را می زنند که شاید ریشه آن ترس باشد . اما به هر حال یک ترس واقعی در لینک بیلدینگ وجود دارد و آنهم اپدیت گوگل پنگوئن است  ( واقعا ترسناکه! حداقل برای گروه وب برندینگ که بارها و بارها تجربه کرده است ) .( اگر اولین بار است در این باره می خوانید می توانید اطلاعات بیشتری در اینجا بیابید. )

از تراکتور تخریبی گوگل نترسید !

 

برخی به این نتیجه رسیده اند که بهترین و امن ترین راهکار در برابر گوگل پنگوئن، توقف لینک بیلدینگ است ، اما , عذرخواهی می کنیم ، این ایده مزخرف است ، چون خود با دست خود ، خود را نابود کرده اید ( چقدر “خود” داشت!!! )

یک آنالیز و تحقیق واقعی

واقعیت همیشه واقعیت است ، تند و تلخ . اما واقعیته !!! بهترین راه برای بهبود سایت شما در لیست SERP گوگل در سال 2014 شاید تا سال NNNN ، “لینک بیلدینگ” است .

فهرست جستجوی گوگل

مت کاتز مدیر بخش اسپم موتور جستجوی گوگل ( آقای خاص وب ) در مصاحبه با Enge هم گفت :

من لینک بیلدینگ را می پذیرم و تایید کرد که لینک بیلدینگ مهم است و بس!!! رازی که وب برندینگ به مرور آن را فاش خواهد کرد .

نقل قول مستقیم فارسی و انگلیسی مصاحبه با مت کاتز :

“لینک ها ” همچنان بهتر راهکار برای کشف سایت هاست  . ارتباط افراد ، شبکه های اجتماعی ، هویت و غیره و غیره و غیره
“Links are still the best way that we’ve found to discover (how relevant or important somebody is) and maybe, over time, social or authorship or other types of markup will give us a lot more information about that.”

غذای آماده وب برندینگ برای شما این است :

لینک بیلدینگ هنوز کلید اصلی برای سئو ست ( به عبارتی دیگر کلید اصلی برای بهتر دیده شدن است ) اما این را به خاطر داشته باشید به دست اوردن این کلید همانند به دست آوردن کلید در بازی subway surfer سخت و طاقت فرساست … ( البته من الان در اون بازی 7 کلید دارم – بدون تقلب !!! ( پس انقدر ها هم سخت نیست … )

 

 

پس اگر هدف شما دیده شدن در لیست serp گوگل است ، باید برای لینک بیلدینگ سرمایه گذاری کنید . البته سیگنال های شبکه های اجتماعی و محتوا را نیز نباید فراموش کرد . لینک بیلدینگ در کنار این دو ، شما را تبدیل به یک غول بدون رقیب خواهد کرد .

Relevance – ارتباط و هرچیزی دیگری که می توان ترجمه کرد ، PageRANK جدید است …

ارتباط معنایی ، مفهومی، لینکی و … امروزه برای گوگل مهتر از pagerank است . ارتباط بین موضوع وب سایت ، متن ، متن anchor ، همه چیز برای گوگل مهم است و آن را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد . ارتباط می تواند یک فرصت جدید برای وب سایت شما باشد .  اینجاست که مرغ مگس خوار گوگل همانند اژدها ( بروسلی!!! ) وارد می شود و تمایز ها را تشخیص می دهد . می فهمد که کلمه “رم کامپیوتر” با “رام کامپیوتر” متفاوت است و یا اینکه این دو به یکدیگر مرتبط اند …

3 راه امن برای ساخت لینک ها در سال 2014 و یا همان 93 خودمان !

•    تلاش برای دریافت لینک های خارجی توسط مقاله های جنجالی تنظیم شده توسط شما، که لازمه ی این امر هوشمند بودن شماست …
•    ساخت لینک هایی که مرتبط به حوزه کاری شماست، در صفحه ای لینک گذاری کنید که علاقه مندانی وجود داشته باشند که بر روی آن کلیک کنند به عبارتی دیگر تقلبی نباشد .
•    اشکالی ندارد که از وب سایت مشهور لینک دریافت کنید ، وب سایت هایی که در بین مردم معتمد هستند ( به احتمال زیاد این وب سایت ها پست مهمان قبول می کنند )

نتیجه گیری لینک بیلدینگی :

هیچ راه میانبر کوتاهی مثل لینک بیلدینگ وجود ندارد ! اما این را بدانید که این فرایند و سئو سخت و بسیار زمان بر است  . اگر در سال 2014 برای انجام این کار هزینه و زمان گذاشتید ، آن وقت است که شما برد کرده اید و تراکتور گوگل را زیر پا گذاشته اید !!!

منتظر مقاله بعدی ما در مورد پیش بینی سئو در سال 2014 باشید !!!! و پیشنهاد می کنم نسخه لینک بیلدینگ ما را اگر حتی چند بار دانلود و مطالعه کرده اید مجددا مطالعه کنید. اینجا کلیک کنید.

داغ ترین مقالات
دیدگاهها

8 پاسخ

  1. درود بر شما .به خصوص به خاطر این جمله :از تراکتور تخریبی گوگل نترسید . من مقاله ای درباره پرستش گوگل به زودی منتشر می کنم که الان توی پیش نویس هامه.خوشحال می کنم دیدن کنید آقای علیزاده.سایت جدید هم تبریک میگم.

  2. دقیقا هنوز هم بیشتر از 70 درصد سئو رو لینک بیلدینگ یا به تعبیر غلط سئوکاران ایرانی بک لینک هستش.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گــذاری