webbranding

سئو – ارتقا رتبه سایت با استفاده از ویدئو

امروزه ویدئو و رسانه تصویری برای گوگل و دیگر موتورهای جستجو بسیار عزیز شده است ، موتورهای جستجو همواره علاقه مند هستند بهترین حالت نمایش را به کاربران خود ارائه دهند ، آنها در لیست SERP خود سعی می کنند از تمام محتوا از قبیل ، مقاله ، اینفوگرافیک ، عکس ، ویدئو و … استفاده کنند .

استفاده از ویدئو در این بازار داغ سئو بسیار کار خلاقانه ، هوشمندانه و فوق العاده ای است ، در واقع بر اساس تحقیقاتی که بر روی موتورهای جستجو انجام شده است ، ویدئو نسبت به دیگر محتوا ها در یک وب سایت 50 برابر بیشتر توجه موتورهای جستجو را جلب می کند .
در تکنیک های قدیمی سئو ، محتوا ، لینک ها ، استراتژی های ارتباطی ، نقشه سایت بسیار موثر بودند و همچنین هنوز نیز هستند ولی امروزه ویدئو نقشی برابر یا حتی بیشتر از این گرینه ها را اجرا می کند .
در ضمن فرامشوتان نشود که شما فقط نباید به روبوت ها و خزنده های موتورهای جستجو تکیه کنید و منتظر بمانید که آنها بیایند و ویدئوها شما را کشف کنند ! سعی کنید شما ویدئوهای خود را به آنها اعلام کنید ، برای اعلام کردن ویدئو ها می توانید از یک Sitemap ساده برای ویدئوهای خود استفاده نمائید)با استفاده از xml به راحتی می توانید این کار را انجام دهید)
سعی کنید موارد زیر را نیز رعایت نمائید :

  • درج عنوان ویدئوی مناسب و جذاب
  • جلوگیری از زیاد شدن کلمات کلیدی برای ویدئوها
  • قرار دادن  آدرس ویدئوهای مربوط به محتوای ویدئوی فعلی در صفحه

پس چرا هنوز بیکارید ؟ دوستان وبلاگ نویس دست از پرگویی بردارید و علاوه بر متون به رسانه های دیگر هم رجوع کنید ، ویدئو می تواند به سئوی سایت شما ، تاثیر چندانی بگذارد.

داغ ترین مقالات
دیدگاهها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گــذاری