webbranding

رازهایی در ایجاد امضای ایمیل تاثیر گذار

امضای ایمیل تبلیغاتی

قرار دادن امضا در ایمیل ، یکی از بنیادی ترین کارها برای شرکت ها و بازاریابانی می باشد که هدف کار آنها در ارسال ایمیل به مشتریان و مخاطبان است ، ایجاد یک امضا می تواند در انجام برندینگ و بازاریابی بسیار موثر باشد ، نوشتن و درج یک امضا امری زمان بر نیست تنها می توانید در عرض چند دقیقه آن را ایجاد کنید ، ولی این کار کمی به دقت نیاز دارد .

اگر شما قصد دارید امضایی را برای ایمیل شرکت ، برند خود و دیگر موارد ایجاد نمائید ، در این مقاله نکاتی را به شما ارائه خواهیم داد که می توانید موفقیت خوبی با امضای ایمیل خود داشته باشید:

اصول اولیه در ایجاد امضای ایمیل :

امضای ایمیل نیازی نیست که فانتزی و زیبا باشد ، امضایی مهم است که دارای ساختاری قدرمتند و ایجاد شده تحت اصول باشد ، یک امضای خوب باید عناصر زیر را داشته باشد :

  • نام شما
  • شغل کاری شما
  • عنوان برند تجاری شما
  • اطلاعت ارتباطی همانند شماره تماس و …

شما با داشتن یک امضای ایمیل کوتاه می توانید توجه های زیادی را به خود جلب نمائید ، سعی نکنید که در امضا از رنگ ها و فونت های فانتری استفاده نمائید.

امضای ایمیل
نحوه ایجاد امضای ایمیل تاثیر گذار در ایمیل مارکتینگ

بهترین امضا ، امضای است که بسیار ساده و خلاصه باشد.

شرح عناصر تشکیل دهنده یک امصا ایمیل :

درج نام:

سعی نکنید که نام و نام خواندگی خود را در آدرس ایمیل کمپانی خود قرار دهید ولی در مقابل سعی بر این داشته باشید که نام و نام خانودادگی خود را در امضای ایمیل درج کنید ، با این کار شما با یک تیر دو نشان را هدف گرفته اید.

شغل کاری شما :

سعی بر این داشته باشید هدف یا شغل کاری خود را در امضای ایمیل شرکت خود ، درج نمائید ، اندازه این متن باید کوچکتر از نام و نام خانوادگی باشد و همچنین سعی کنید که این عنوان بعد از نام و نام خانوادگی درج شود.

عنوان برند تجاری :

درج عنوان برند تجاری در امضای ایمیل امری بسیار حیاتی است ، با این کار مخاطبین ، اطلاعت دقیق تری از کمپانی شما بدست خواهند آورد ، اگر برند شما موضوعی در حوزه ی بازاریابی باشد و شما آن را در ایمیل خود قرار دهید ، مردم متوجه می شوند که تجارت شما بازاریابی است .
در ضمن سعی کنید که این متن را به سایت اینترنتی خود لینک دهید ، با این کار مخاطبین شما می توانند به سرعت هر چه تمام تر سایت و محتوای سایت شما را بررسی کنند.

اطلاعات تماس :

همواره سعی کنید کنید که اطلاعات تماس را در امضای خود درج کنید ، این اطلاعات تماس می تواند شماره تلفن ، آدرس شبکه های اجتماعی ، اسکایپ و دیگر موارد از این قبیل باشد.
اما نکته ای که قابل توجه می باشد ، اگر شما همواره در اسکایپ آنلاین نمی باشید ، در اینصورت نباید لینک اسکاپیت خود را در امضای ایمیل قرار دهید ، با این کار ، کاربران و مخاطبان خود را نا امید خواهید ساخت ، بنابراین فقط در بخش تماس ،  آدرس ها و لینک های ارتباطی را قرار دهید که شما همواره در آنها حضور دارید.
امضای ایمیل ، شاید یکی از مهمترین راه ها برای معرفی کار شما باشد و در حقیقت بیان کننده این است که شما چه کسی هستید ؟در صورت رعایت این موارد می توانید منافع خوبی را از یک امضای ساده در ایمیل خود بدست آورید.

داغ ترین مقالات
دیدگاهها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گــذاری