webbranding

چگونه محتوای خود را به صورت ویروسی پخش کنیم؟

بازاریابی با محتوا به صورت ویروسی

تا کنون از بازاریابی محتوا یا بازاریابی ویروسی چیزی شنیده اید؟

این نوع بازاریابی ، که به آن بازاریابی محتوا یا Content Marketing می گویند ، نوعی بازاریابی می باشد که کسب  و کار در آن ،  نوشتن مقالات منحصر به فرد در زمینه شغلی مربوط به خود می باشد در مقاله های قبلی درباره بازاریابی محتوا ، مطلبی ارائه داده بودیم!

اگر شما بتوانید محتوایی را ایجاد کنید  و آن را به صورت رایگان منتشر کنید ، به راحتی هر چه تمام تر می توانید اعتبار خوبی را برای خود کسب نمائید.
اگر شما خود نمی توانید محتوایی را تولید کنید  که علاوه بر منحصر به فرد بودن ، جذاب نیز باشد ، سایت های بسیاری در سراسر وب ، این کار را برای شما انجام می دهند ، seo-writer.com و …     وجود این سایت ها در سراسر وب ، اهمیت محتوا را نشان می دهد ، محتوا از دو لحاظ بسیار مهم هستند ، چون محتوا هم برای کاربران جذاب است و هم اینکه خیل عظیمی از جستجو ها از طریق موتورهای جستجو ، به سایت شما راه پیدا می کنند .
در این مقاله ، شما را با مواردی دیگر در ساخت مقاله های ویروسی آشنا خواهیم ساخت:

1) مقاله های خود را در فروم های مختلف منتشر کنید :

سعی کنید علاوه بر اینکه مقاله خود را برای اولین بار در سایت خود منتشر می کنید ، آنها را در فروم های مرتبط نیز منتشر کنید ، فقط فراموش نکنید که عنوان تجاری خود و آدرس وب سایت خود را درون آن ذکر کنید.

2) مقاله های خود را به صورت یک کتاب الکترونیکی (E-book) منتشر کنید

به عنوان مثال اگر شما صاحب یک سایت ورزشی می باشید ، و می خواهید ترافیک سایت خود را افزایش دهید ، سعی کنید مقاله ای را در زمینه مرتبط ایجاد کنید و در قالب یک کتاب در سراسر وب منتشر کنید، در ضمن به خوانندگان این کتاب ها اجازه توزیع و نشر آن را در سراسر وب بدهید وبازهم فراموشتان نشود آدرس وب سایت خود را در کتاب ذکر نمائید.

3) نوشتن انواع مقالات

اگر سایت شما دارای یک موضوع عمومی می باشد ، می توانید گستردگی مقالات خود را افزایش بدهید و آنها را در سراسر وب منتشر کنید ، این کار اعتماد خوانندگان را جلب می کنند چون مقالات مختلفی از سایت شما در سراسر وب منتشر شده است.

4) اجازه نشر به کاربران بدهید

معمولا اجازه نشر را در صفحه مقدمه یا آخرین صفحه مقاله ذکر می کنند ، سعی کنید مقاله ای که منتشر می کنید را به کاربران اجازه دهید که بتواننند آن ها را در وبلاگ و سایت های دیگر منتشر کنند

داغ ترین مقالات
دیدگاهها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گــذاری