webbranding

محتوا پادشاه وب

محتوا پادشاه وب است

امروزه زمانی که صحبت از بازاریابی اینترنتی در بین محافل می شود ، بازاریابی محتوا جایگاهی ویژه را کسب کرده است ، حتی جایگاهی فراتر از بازاریابی با موتورهای جستجو . امروزه مهمترین روش بازاریابی الکترونیکی، بازاریابی محتوا نام گرفته است.

در اواخر تابستان همین سال ، با توجه به تحقیقات گسترده ایی که صورت گرفته ، نزدیک به 400 شرکت بازاریابی حرفه ای راه خود را از سمت بازاریابی هایی مثل b2b  و دیگر نوع بازاریابی موجود ، به سمت بازاریابی محتوا کج کرده اند ، در حال حاضر استخدام بازاریابان محتوا در این شرکت ها ، بازاری داغ را به راه انداخته است ، این موضوع ، دلیلی محکم برای پر اهمیت بودن محتوا می باشد ، در قسمت های گذشته مطلبی را درباره ” بازاریابی محتوا بهتر است یا افزایش تعداد لینک ها” منتشر کرده بودیم که می توانید آن را مشاهده نمائید.

اما آیا واقعا می دانید بازاریابی محتوا به چه معناست؟

محتوا پادشاه است
محتوا پادشاه است

 به درج محتوای تازه ، منحصر به فرد و بروز ، و منتشر کردن آن در وبلاگ ها و وب سایت ها ، بازاریابی اینترنتی می گویند ، البته درج محتوای منحصر به فرد هم میتواند آسان باشد و هم سخت ، ولی بستگی به دانش و تجربه شما دارد که بتوانید مشتریان خود را با استفاده از مطالب منحصر به فرد ، جذب نمائید! .
هم اکنون 82 درصد شرکت های حرفه ای بازار یابی اینترنتی در حال استخدام ، بازاریابان محتوا می باشند . امروزه بازاریابی محتوا در صدر  جدول بازاریابی و به ترتیب بازاریابی موتورهای جستجو ، روابط عمومی و پیام های بازرگانی در صدا و سیما در رتبه های بعدی قرار دارند. این را هم فراموش نکنید که امروزه شرکت های بازاریابی ، یک سوم ، بدوجه مالی خود را به بازاریابی محتوا اختصاص داده اند.

بازاریابی محتوا از چندین وجه بسیار حائز اهمیت می باشند:

  • باعث افزایش فروش بیشتر می شوند
  • نام تجاری شما ، شهرت زیادی را کسب خواهد کرد
  • و باعث بهبود در نتایج موتورهای جستجو و بنابراین افزایش ترافیک سایت می شود.

نتیجه گیری :

بازاریابی محتوا امروزه  سهم بسیار مهمی در رقابت بین بازاریابان کسب کرده است ، همچنین نشر محتوای منحصر به فرد و اشتراک گذاری آن برای همگان باعث شهرت عنوان تجاری شما می شود.

داغ ترین مقالات
دیدگاهها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گــذاری