webbranding

8 روش موثر در موفقیت بازاریابی محتوا

Content-Marketing

 

در این مقاله، روش هایی را ذکر خواهیم کرد که در موفقیت بازاریابی محتوا به شما کمک بسزایی را خواهد کرد:

۱- هدف گرا باشید! شما ابتدا باید هدف و یا استراتژی کاری خود را مشخص کنید، انتشار محتوا بدون یک هدف مشخص، دقیقا همانند یک اسحله بدون فشنگ است، پس سعی کنید حوزه کاری خود را مشخص کنید و با هدف هایی که در ذهن خود دارید، محتوا را ایجاد نمائید.
۲- از نویسندگان مجرب و با تجربه استفاده کنید

هدف کار خود را باید بر مبنای کیفیت قرار دهید، اما برای دسترسی به این کیفیت، شما نیاز به نویسندگانی منطقی و هوشمند دارید، سعی کنید در انتخاب کسی که می خواهد محتوای شما را تولید کند، دقت بسیاری داشته باشید.
۳- همانند تقویم ، منظم باشید

سعی کنید به تاریخ نشر مطالب و محتویات سایت خود توجه کنید ، و برای درج محتویات، یک برنامه ریزی داشته باشید که مثلا در روزهای خاص ، مقالاتی خاص را منتشر کنید، این کار باعث راحتی کاربران می شود

 

 

۴- محتوای خود را منطقی منتشر کنید!

اگر محتوای شما منحصر به فرد و بدون هرگونه عیب و ایراد باشد ولی در فرایند انتشار خوب عمل نکرده باشید، در حالی که محتوای شما با ارزش است، محتوای شما بدون ترافیک و بی ارزش به حساب می آید، سعی کنید انتشار این مقاله فقط در سایت شما نباشد، از شبکه های اجتماعی و سایت های مربوط به موضوع کاری خود نیز بهره مند شوید.
۵- سعی کنید کلاه سفید بر تن کنید!(White hat)

بهترین راه برای کسب نتیجه خوب در موتورهای جستجو، ایجاد محتوای منحصر به فرد و ویژه است، سعی نکنید این کار را با استفاده از کلمات کلیدی زیاد انجام دهید.
۶- تنوع مطالب :

سعی کنید مطالب خود را به صورت متنوع نشر دهید ، منظور از متنوع بودن محتوا ، ایجاد محتوا در موضوعات گسترده نیست ! بلکه منظور این است که فقط مطالب خود را به صورت متنی منتشر نکنید، سعی کنید هر از گاهی از تصاویر، اینفوگرافیک ها، ساخت ویدئو آموزشی نیز بهره مند شوید.
۷- مسائل مربوط به زیبائی ظاهری:

سعی کنید قالب شما از لحاظ زیبائی ظاهری، کاربر پسند طراحی شده باشد، همچنین محتوایی را که ایجاد می کنیم دارای نظم خوبی باشد، یعنی جملات خود را پاراگراف بندی کنید و از تیتر های مناسب نیز استفاده نمائید.
۸- تجزیه و تحلیل شاخص های عملکرد :

سعی کنید آمار محتویات خود را تجزیه و تحلیل کنید ! می توانید محتوای خود را از نظرات میزان آمار بازدید، نظرات کاربران و دیگر مسائل تجزیه و تحلیل نمائید و در موضوعات بعدی بهینه تر عمل نمایید.

 

 

داغ ترین مقالات
دیدگاهها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گــذاری