webbranding

5 نکته برای صرفه جویی در زمان برای بروزرسانی محتوای وب

time

مزایای منتشر کردن مداوم محتوای منحصر به فرد و جدید بسیار واضح و روشن است ، انجام این کار می تواند در افزایش رتبه سایت شما در موتور های جستجو کمک بسزایی باشد، همچنین می تواند شما را در پیدا کردن مشتریان جدید کمک کند، اما بسیاری از صاحبان سایت ها و بلاگ ها، اغلب به دلیل کمبود زمان کافی عطای آن را به لقایش می بخشند.

شاید اولین کاری که بعضی از صاحبان وب سایت ها و دیگر شرکت ها انجام دهند، استخدام یک مدیر سایت و یا چند نویسنده باشد، اما در این مقاله سعی شده است نکاتی را ارائه دهیم که با رعایت این موارد می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن، بازده بازاریابی محتوای تجارت خود را افزایش دهید.در ضمن این را هم بدانید که محتوا یکی از استاندارد های مهم در سئو می باشد.

۱) یک دیتابیس (پایگاه داده) برای ایده های مقاله های خود ایجاد نمائید

فکر های بکر و ناگهانی خود را که به یکباره در ذهن شما می نشینند را در یک دیتابیس ذخیره کنید ، با این کار شما در اندازه بسیار زیادی در زمان خود صرفه جویی نموده اید، با ایجاد یک دیتابیس، در اصل شما هدف خود را مشخص نموده اید ، و از تکرار فرایند تفکر برای تولید محتوا جلوگیری نموده اید.

 

 

۲) کارهای بزرگ را به کارهای کوچکتر تقسیم بندی کنید

در صورتی که شما قصد دارید در وب سایت خود ، درباره یک موضوع گسترده مثلا کامپیوتر مقاله هایی را منتشر کنید، سعی کنید که مباحث خود را در یک مقاله اعلام نکنید، آن ها را در دسته بندی های مختلف قرار دهید، در اصل موضوعات خود را مشخص کنید و آنها را به تکه های کوچکتر تقسیم بندی کنید، هر کاری که به بخش های کوچکتری تقسیم بندی شود، بسیار آسان خواهد شد .

۳) می توانید از نرم افزارهای تبدیل صدا به متن استفاده نمائید

در صورتی که  می خواهید زمان کوتاه تری در ایجاد یک محتوا مصرف کنید و هم اینکه خلاقیتی در تولید محتوا ایجاد کنید، می توانید از نرم افزارهای تبدیل صدا به متن استفاده کنید، خوشبختانه در ایران نرم افزارهایی با پشتیبانی از زبان شیرین فارسی وجود دارد که می تواند در ایجاد محتوای سایت، به شما کمک بسزائی کند.

۴) مطالعه کنید

شما هر چه بیشتر درباره یک موضوعی تحقیق کنید ، حرفه ای تر خواهید شد، همواره مطالعه را فراموش نکنید ! این کار باعث می شود شما تجربه و خلاقیت های جدیدی را در محتوای خود ایجاد کنید و حتی می توانید محتوایی تولید کنید که شاید کسی از آن خبر نداشته باشد که در این صورت ممکن است شما علاوه بر بازاریابی محتوا، نوعی بازاریابی ویروسی را نیز پیاده کرده اید، یادتان نرود که یک ورزشکار برای این که در المپیک مدال طلائی را کسب کند، باید بسیار تمرین کند، شما هم برای اینکه محتوای خوب تولید کنید و هم اینکه زمان کمتری را در تولید آن مصرف کنید، باید مطالعه کنید…

 

۵) کلمات کلیدی خود را از قبل آماده کنید

همانطور که در گزینه شماره ۱ ذکر کردیم، باید برای موضوعات محتوای خود دیتابیس ایجاد کنید، سعی کنید این کار را برای کلمات کلیدی نیز انجام دهید ، تشخیص و ایجاد کلمات کلیدی،  خود بسیار زمان بر است، اما اگر شما با توجه به محتوای سایت خود، از قبل کلمات کلیدی خود را مشخص نموده باشید، نیمی  از صرفه جویی در زمان را رعایت کرده اید.
مشتریان و موتورهای جستجو از بروزرسانی هر روزه سایت شما لذت می برند، در صورتی که شما موارد فوق را رعایت نمائید، قطعا می توانید در زمان خود برای تولید محتوای سایت صرفه جویی نمائید.

مشتاق نظر و راهنمایی شما در تولید محتوایی بهتر هستیم.

 

 

داغ ترین مقالات
دیدگاهها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گــذاری