پایگاه علمی پژوهشی بازاریابی و برند سازی دیجیتال

سازماندهی صحیح تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل
0 619

تبلیغات در گوگل امری بسیار معروف و مشهور بین بازاریابان اینترنتی و کمپانی هایی که می خواهند دیده شوند، اما برای استفاده از تبلیغات در گوگل نیز باید دانشی را داشته باشید تا بتوانید به بهترین نحوه احسنت از این امکان استفاده نمائید.

آیا می دانید که سازماندهی اکانت تبلیغاتی چقدر در موفقیت تبلیغات شما موثر است؟

با گذاشتن اندکی وقت برای سازماندهی حساب خود ، می توانید تبلیغات خود را به صورت هدفمند برای کاربران خود نمایش دهید و همچنین می توانید مدیریت بهتری بر اکانت خود داشته باشید.
فرض کنید که تمام محصولات سایت شما در یک صفحه نمایش داده شود در اینصورت مشتریان شما چگونه ، محصول مورد نظر خود را مشاهده کنند؟
این کار می تواند در حساب تبلیغاتی شما نیز اعمال شود ، اگر شما فقط یک تبلیغ با یک کلیدواژه داشته باشید در اینصورت این تبلیغ شما همواره بدون توجه به محصول جستجو شده توسط مشتری ، نمایش داده می شود ، شما باید تبلیغات خود را به دسته بندی های مختلفی تقسیم بندی کنید ،  فقط کافیست برای هر محصول خود یک گروه تبلیغاتی جدید ایجاد کنید.
اطمینان حاصل کنید که هر گروه تبلیغاتی دارای کلمات کلیدی مربوط به محصولات باشد بنابر این ، زمانی که کاربری محصولی را جستجو کند  دقیقا همان تبلیغی از شما را مشاهده می کند که مربوط به محتوای جستجو می باشد
با ایجاد تغییرات کوچکی در ساختار تبلیغات خود ، می توانید تفاوتی بزرگ را ایجاد کنید

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.