webbranding

یک لوگو به معنای برند شما نیست

یک لوگو ، به معنای یک برند نیست ، بلکه لوگو تنها بخشی از یک برند را تشکیل می دهد ، برند زمانی برند می شود که یک کمپانی سراسر تجربه و موارد لازم دیگری را داشته باشد ، در این ویدئوی آموزشی که گروه وب برندینگ آن را  زیرنویس فارسی نموده است ، می توانید نکات آموزشی بسیار جالبی را فرا بگیرید.

مهم نیست که تجارت یا شرکت شما چیست ،مهم یک عنوان تجاری قدرتمند است!

آیا می توانید برند را برای ما توضیح دهید؟

عنوان تجاری شما یا برند شما نمایش دهنده تاریخچه کاری شماست ، در حقیقت نشان دهنده شخصیت و ارزش یک سازمان است نشان دهنده ی خدماتی است که شما   در حال ارائه دادن به مردم می باشید و شما آن ها را از طریق مختلف پشتیبانی می کنید . نام سازمان ، نام محصولات، و نام نوع خدمات ارائه شده توسط شما می باشد ، راهی است برای تعامل با مشتریان ، راهی است برای مدیریت سرویس های ارائه شده به مشتریان به نوعی  بهترین تبلیغ شماست.برند علاوه بر  این ها نشان دهنده اساس کار و تاریخچه کاری شماست.

آیا تصور غلطی در هنگام انتخاب یک برند وجود دارد؟

شاید  بزرگترین تصور اشتباه در انتخاب برند ،  منحصر به فرد بودن آن باشد ، برند ؛ لوگو یا شعار یا وب سایت شما نیست همه ای این چیزها ، بازتابی از برند شما هستند ولی لزوما تعریف یک شرکت نیستند. اما خیلی مهم است که تمام این اجزا و  قطعات با یکدیگر هماهنگ باشند   و یک پیغام را برسانند.

چرا یک شرکت باید زمان خود و منابعی را خرج کند

برای انتخاب عنوان برند خودش  سرمایه گذاری درانتخاب یک برند  کمک می کند تا شما پیغامی روشن و مختصر  به عموم مردم و مشتریان  و به خصوص مشتریان ثابت  و فروشندگان ، شرکا و کارکنان از طرف شما برسد ،  این کار به ثبت رسیده است که اگر پیغام   شما را مردم به روشنی دریافت کنند،  تبلیغ کننده ای می شوند برای برند شما زمانی که پیام تجارت شما روشن باشد ، اعتماد به برند شما بسیار آسان می شود و این کار باعث جذب اطرافیان می شود و اگر شما قادر به رساندن پیام روشن خود باشید دیگران هم پاسخ شما را خواهند داد.

چرا یک برند از لحاظ چشم انداز طراحی بسیار مهم است؟

خوب از همه  چیز مهمتر در برند تاریخچه برند شماست ، تاریخچه ارزش یا شخصیت شرکت است اما همیشه برای طرفداری کردن از برند خود بازگو کردن پیشه شرکت کافی نیست ، شما نیاز به مشاهده مردم ، نیاز به بازارایابی اصولی ، نیاز به یک سایت ، نیاز به یک لوگو  و شبیه به این چیزها دارید. این خیلی مهم است که تمام این اجرا با یکدیگر یک هدف را داشته باشند و یک پیغام را برسانند.

چگونه یک شرکت شروع به کار می کند؟

در ابتدا ، یک شرکت آمادگی تجاری خود را   با مشتریان ،  ، با گروه ها  ، نظرسنجی ها و دیگر موارد در میان می گذارد در کل درک و بینش کلی نسبت به آنچه که دیگران فکر می کنند یک برند یا نام تجاری را به تصویر می کشد سپس یک شرکت با تنظیم اهداف خود می تواند  نقاط ضعف خود را پیدا کنند و مشکل را حل کنند ،  سپس اهداف خود را پس از عیب یابی ، پیاده سازی کنند. در واقع تمام این کارها ، برای ایجاد بنیادی قوی برای برند شرکت می باشد.

آیا شما پیشنهادی برای ایجاد یک هویت قدرمتد برای برند دارید؟

خوب . برای اینکار باید تحقیق و پژوهش صورت بگیرد   تا به یک نام تجاری موثر برسید و یک آژانس بازاریابی خوب می داند که  چگونه  به این سوال ها  برای تاثیر بیشتر در بازار پاسخ دهد ،  بنابراین یک سازماندهی خلاقانه می تواند به عنوان برند شما و و حفظ قوام شرکت شما کمک نماید

از اینکه با گروه وب برندینگ همراه هستید از شما سپاس گذاریم.

 

 

داغ ترین مقالات
دیدگاهها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گــذاری