webbranding

گام هایی برای موفقیت در شروع برندینگ

تشکر برند

هر شروعی در ابتدا به نظر آسان می آید ولی یک شروع قوی می تواند تاثیر بسیار زیادی بر کار شرکت در آینده بگذارد ، در این مقاله 4 گام  برای انتخاب مناسب یک شرکت بیان شده است که با رعایت این موارد شروعی جذاب را با برندینگ تجربه خواهید کرد.

گام اول : اهداف خود را مشخص کنید

تصمیم اهداف در یک تجارت بسیار مهم است ، باید برای این تصمیم بزرگ ، یک استراتژی برنامه ریزی شده داشته باشید ، در انجام دادن این کار باید در ابتدا سوالاتی را از خودتان بپرسید:

  • شرکت من ، چه کاری را می خواهد انجام دهد؟
  • شرکت من ، در 3 یا 5 ساله آینده چگونه خواهد بود؟ آینده شرکت من چیست؟

پاسخ به این سوالات راه حل های کوتاه مدتی برای شما ایجاد می کند که این راه حل ها در آینده تبدیل به راه حل های بلند مدت خواهد شد.

گام دوم :تصمیم بگیرید که بهترین نام برای شرکت شما چیست؟

شما می توانید برای انتخاب یک نام خود (برند) برای عنوان تجارتی خود ، نظرسنجی هایی را ایجاد نمائید یا اینکه حتی در صورت امکان افرادی را در این زمینه استخدام نمائید.
پس از اینکه نام هایی را برای خود در نظر گرفتید ، آنها را وارد یک لیست نموده و با نام های شرکت های رقیب خود مقایسه کنید و نامی را انتخاب کنید که علاوه بر زیبا بودن ، نام دامنه آن نیز در اینترنت خالی باشد .

گام سوم : بهترین روش برای انتخاب نام شرکت

بهترین راه برای انتخاب یک عنوان مناسب برای تجارت خود ، این است که به سوالاتی که در پائین آمده است پاسخ دهید:

  • آیا نام انتخابی به راحتی قابل تلفظ است؟
  • آیا نام انتخابی به راحتی در حافظه نگه داری می شود؟
  • آیا نام انتخابی علاقه ایجاد می کند؟
  • آیا نام دامنه انتخابی ، آدرس دامنه این نام در .com خالی می باشد؟

با در نظر گفتن این سوال ها ، شما می توانید یک عنوان تجاری عالی برای خود انتخاب نمائید ، البته فراموشتان نشود در دسترسی بودن عنوان تجاری شما در شبکه های اجتماعی را نیز بررسی نمائید.

در انتخاب نام دامنه باید فکر کنید که ایا این نام انتخاب جالب و قانع کننده است؟؟؟ پیدا کردن یک نام مناسب همیشه آسان نیست ، زیرا نام های جدید ذاتا ناشناخته هستند ، باید برای انتخاب عنوان تجاری خود پژوهش کنید!

گام چهارم :توسعه هویت کل شرکت

یافتن نام یک شرکت یک تکه بزرگ از پازل شرکت شما می باشد ، اما همه آن نیست!استفاده از  شبکه های اجتماعی ، ارسال پیغام به مخاطبان و مشتریان ، استفاده از منابع قابل اعتماد اینترنت ، حفظ سرگرمی ، حفظ رابطه دوستانه با مخاطبان و دیگر موارد از این قبیل ، می تواند هویت شرکت شما را گسترش دهد.

اگر امروز بنا به شروع یک تجارت جدید دارید ما برای شما آرزوی موفقیت می کنیم و امیدواریم استارت آپ شما بهترین شروع هر تجارتی باشد و هیچ وقت با همه این تکنیک ها و تاکتیک ها خداوند را فراموش نکنید.

داغ ترین مقالات
دیدگاهها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گــذاری