پایگاه علمی پژوهشی بازاریابی و برند سازی دیجیتال

تشکر از خریداران و کاربران ، برند را ایجاد می کند

تشکر برند
0 1,020

تجارت ، تعهدی را به برند شما نسبت به مشتریان و مخاطبان ایجاد می کند ، زمانی که آنها محصولات شما را خریداری می کنند ، شما مسئولیت دارید که از آنها تشکر کنید.

بسیاری از شرکت ها و کمپانی ها توجه نسبتا درستی به تشکر از کاربران نمی کنند ، تشکر از کاربران می تواند باعث ایجاد روابط بین شما و مشتریان و همچنین تقویت برند شما شود.، تشکر از مشتریان و مخاطبان فراتر از یک ارتباط در یک سایت است ، تشکر یک کار بسیار ساده ولی بسیار ارزنده است ، همانطور که شما در زندگی شخصی خود از دوستان و خانواده خود تشکر می کنید سعی کنید از مشتریان کمپانی نیز تشکر نمائید.

مسئله برند و برندینگ بدون کسب اعتماد مخطبان هیچ معنا و مفهومی ندارد ، تشکر از مخاطبان یک کار ارزنده در برقراری ارتباط با آنهاست ، در نتیجه پس از کسب اعتماد مشتریان می توانید برند خود را برندینگ کنید.

پس از اینکه اعتماد مشتریان خود را جلب نمودید ، می توانید محصولات بییشتری از خود ارائه دهید و همچنین محصولات آینده خود را نیز به آنها معرفی کنید ، آنها حتما از محصولات شما حمایت می کنند ، برندینگ دقیقا به معنای اعتماد سازی است ، پس اگر می خواهید برند سازی کنید ، اعتماد مشتریان خود را جلب کنید.

امروزه بیشتر بازاریابان و مدیران شرکت ها ، سعی می کنند سایت های بزرگی را فراهم کنند و حتی محتوا های بسیار خوب و ارزنده ای  را نیز منتشر می کنند ولی اصلا هیچگونه ارتباطی با کاربران خود ندارند و اگر کاربری به مقالات آنها نظردهی کند ، اصلا پاسخی به آنها نخواهند داد ، در این صورت قطعا این شرکت با شکست مواجه خواهد شد ، شرکتی را اصولا برند شده می گویند که مشتریانی طولانی مدت و ثابتی داشته باشند ، همانطور که میدانید این طولانی مدت بودن مشتریان ، ارتباط مستقیمی با اعتماد سازی دارد ، صفحات تشکر،  پاسخ به نظرات مشتریان و مخاطبان را فراموش نکنید. !

ما هم همین جا با افتخار از شما به خاطر وقت با ارزشی که برای خواندن مقاله کوتاه ما گذاشتید متشکریم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − ده =