webbranding

برند سازی با استفاده از توئیتر

امروزه توئیتر یکی از معروفترین سایت های شبکه اجتماعی می باشد ، شما می توانید از توئیتر ، به عنوان یک ابزار قدرتمند برای برقرای ارتباط با مخاطبان خود استفاده کنید ، همچنین شما با استفاده از تویئتر می توانید آرشیوی از اطلاعات سراسر اینترنت را جستجو نمائید .

شما لازم نیست که منتظر بمانید تا خزنده های ربات گوگل بیایند و صفحات سایت شما را ایندکس کنند ، از آنجائی که این شبکه اجتماعی برای گوگل بسیار عزیز و قابل احترام است اگر شما مطالب خود را و یا حداقل لینک مطالب خود را در توئیتر به عبارتی توئیت نمائید می توانید از توئیتر به عنوان یک راه میانبر برای پیدا کردن سریعتر سایت شما توسط  گوگل استفاده نمائید.
توئیتر می تواند همانند یک شمشیر دو لبه باشد ، چرا که مردم و مخاطبین کمپانی شما می توانند نظر مثبت به شما داشته باشند و هم اینکه می توانند بر علیه شما باشند .
امروزه توئیتر در زمینه برندینگ نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد ، بسیار از کمپانی های سراسر جهان ، با استفاده از توئیتر ، برند خود را ایجاد کرده اند و خود را برند نموده اند ، پس چرا شما اینکار را نکنید؟

اما آیا می دانید که چرا نظارت بر برند خود با استفاده از توئیتر مهم است؟

توئیتر یکی از بهرین راه ها برای ارتباط با مخاطبان می باشد ، اگر فردی ، مطلبی از توئیتر شما را دنبال (Follow) کند ، گوگل بسیار برای شما احترام قائل خواهد شد .
برای اینکه برند خود را با استفاده از توئیتر ایجاد کنید موارد زیر را رعایت نمائید :

  • لینک ها در توئیتر بسیار پر اهمیت هستند ، سعی کنید از لینک ها استفاده کنید.
  • توئیتر در هر پست ، بیشتر 200 کاراکتر اجازه تاپی نمی دهد ، پس مکان خوبی برای قرار دادن توضیحی در مورد یک مقاله و درج لینک ادامه مطلب برای ورود به سایت می باشد.
  • سعی کنید تصاویر خود را نیز توئیت کنید ، توئیت کردن تصاویر می تواند کمک بسزایی در پیدا کرد تصاویر شما در گوگل باشد.
  • با کاربرانی که مطالب شما رو توئیت کرده اند ، تعامل کنید.
  • سعی کنید هر روز حداقل یک بار مطلب را در توئیتر خود ، توئیت نمائید.
  • سعی کنید بروز رسانی توئیت های خود ، منظم باشد.
  • استفاده از تصاویر به همراه مطالب می تواند کمک خوبی برای شما در امر برندینگ باشد.

متنی که در قسمت بیوگرافی (bio) توییتر خود درج می کنید ، بسیار حائز اهمیت می باشد ، سعی کنید این متن را به دقت انتخاب کنید ، همواره سعی کنید یک لینک در این قسمت به سایت خود قرار دهید.
سعی کنید تصویر پس زمینه توئیتر خود را با لوگو برند خود هماهنگ کنید ، با این کار ، کاربران لوگوی شما را به خاطر خواهد سپرد.
آیا هنوز نمی خواهید برای برند سازی تجارت خود از توئیتر استفاده کنید؟

با این لینک از توییتر ما هم دیدن کنید. خیلی هم از محبت شما برای دنبال کردن ما ممنونیم.

داغ ترین مقالات
دیدگاهها

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گــذاری