webbranding

مشاوره دیجیتال مارکتینگ در شیراز

به نظر من، ما دیگر چیزی به نام “بازاریابی غیر دیجیتالی” نداریم و با تحول دنیای پیرامونمان دیگر حتی آقای کاتلر هم در نسخه های جدید کتاب اصول بازاریابی خود نمی تواند موفقیت “انگری برد” یا “شبکه های اجتماعی ناسا” را فراموش کند.
تجربیات من طی ۱۰ سال گذشته (شاید کمی بیشتر از ده سال) در پروژه های مختلفی از استارتاپ ها تا سازمانهای بزرگ کسب شده است و می توانم این تجربه را در جلسات مشاوره دیجیتال مارکتینگ در شیراز با شما اشتراک بگذارم.

تولید و پرورش سرنخ های فروش

دیجیتال برندینگ

دیجیتال مارکتینگ

مدیریت ارتباط با مشتری

شیراز، شهری زیبا و دوست داشتنی با مکان های دیدنی فراوان است که از جاذبه های گردشگری آن می باشد. این شهر توریستی و تاریخی و هنر پرور بوده و حافظیه و سعدیه ی آن بی نظیر می باشد و در فصل بهار این شهر آب و هوای خوب و منظره های بی نظیری دارد و خطوط حمل و نقل به این شهر می تواند از طریق هواپیما، قطار، اتوبوس و ماشین صورت بگیرد پس مردمان دوست داشتنی و باهوش شیرازی می توانند با کم ترین صرف انرژی در هر صنفی بهترین نتیجه ها را از دنیای اقتصادی وب بگیرند و از رقبای خود به راحتی پیشی گرفته و موفق شوند.

مشاوره بازاریابی دیجیتال در شیراز

در دنیای امروز دیگر چیزی به عنوان بازاریابی غیر دیجیتالی نداریم و شما می توانید برای مشاوره دیجیتال مارکتینگ کسب کار خود در شیراز و یا هر جای دیگری از دنیا ابتدا فرم اطلاعات اولیه را پر نمایید. سپس من اطلاعات اولیه را بررسی می کنم و می توانید از طریق واتساپ یا اسکایپ، مشاوره دیجیتال مارکتینگ را در خود شیراز دریافت نمایید. در صورتی که همچنان به مشاوره حضوری نیاز داشتید، می توانیم جلسات را در تهران و یا شیراز هماهنگ نماییم.

شاید شما نمی دانید چه می خواهید، احتمالا با یک گفتگوی دوستانه و کمی اطلاعات بیشتر در خصوص کار شما بتوانم کمک نمایم.

چه مواردی در یک مشاوره دیجیتال مارکتینگ می توان جستجو کرد:

شاید مشاوره دیجیتال مارکتینگ از دید من کمی با دیگران متفاوت باشد. نگاه من در بازاریابی کل نگر است و شاید یکی از علل موفقیت من و تیم ما در آژانس هم همین بود. بازاریابی دیجیتال آینده ای است که من از گذشته آن را تجربه کرده ام.