webbranding

مشاوره دیجیتال مارکتینگ در سنندج

به نظر من، ما دیگر چیزی به نام “بازاریابی غیر دیجیتالی” نداریم و با تحول دنیای پیرامونمان دیگر حتی آقای کاتلر هم در نسخه های جدید کتاب اصول بازاریابی خود نمی تواند موفقیت “انگری برد” یا “شبکه های اجتماعی ناسا” را فراموش کند.
تجربیات من طی ۱۰ سال گذشته (شاید کمی بیشتر از ده سال) در پروژه های مختلفی از استارتاپ ها تا سازمانهای بزرگ کسب شده است و می توانم این تجربه را در جلسات مشاوره دیجیتال مارکتینگ در سنندج با شما اشتراک بگذارم.

تولید و پرورش سرنخ های فروش

دیجیتال برندینگ

دیجیتال مارکتینگ

مدیریت ارتباط با مشتری

سنندج به شهر هزارتپه مشهور است و طبیعت و فضای خاص خود را دارد. مردمان سنندج کرد هستند و دومین شهر کرد نشین کشور از نظر اندازه و بزرگی است، که ویژگی شاخص این مردمان دلیر و غیور بودن آنهاست. سنندج شهریست که میتوان در آن رشد اقتصادی کرد و پیشرفت های چشم گیری داشت.سنندج از شهر های زیبا ایران است. آب و هوای این شهر زیبا، سرد و نیمه خشک می باشد. راه های ارتباطی آن هم از طریق هواپیما، اتوبوس،تاکسی، ماشین می باشد. این شهر به خاطر وجود موزه ها و اماکن طبیعی جاذبه گردشگری دارد.

 

مشاوره بازاریابی دیجیتال در سنندج

در دنیای امروز دیگر چیزی به عنوان بازاریابی غیر دیجیتالی نداریم و شما می توانید برای مشاوره دیجیتال مارکتینگ کسب کار خود در سنندج و یا هر جای دیگری از دنیا ابتدا فرم اطلاعات اولیه را پر نمایید. سپس من اطلاعات اولیه را بررسی می کنم و می توانید از طریق واتساپ یا اسکایپ، مشاوره دیجیتال مارکتینگ را در خود سنندج دریافت نمایید. در صورتی که همچنان به مشاوره حضوری نیاز داشتید، می توانیم جلسات را در تهران و یا سنندج هماهنگ نماییم.

شاید شما نمی دانید چه می خواهید، احتمالا با یک گفتگوی دوستانه و کمی اطلاعات بیشتر در خصوص کار شما بتوانم کمک نمایم.

چه مواردی در یک مشاوره دیجیتال مارکتینگ می توان جستجو کرد:

شاید مشاوره دیجیتال مارکتینگ از دید من کمی با دیگران متفاوت باشد. نگاه من در بازاریابی کل نگر است و شاید یکی از علل موفقیت من و تیم ما در آژانس هم همین بود. بازاریابی دیجیتال آینده ای است که من از گذشته آن را تجربه کرده ام.