webbranding

مشاوره دیجیتال مارکتینگ در خرم آباد

به نظر من، ما دیگر چیزی به نام “بازاریابی غیر دیجیتالی” نداریم و با تحول دنیای پیرامونمان دیگر حتی آقای کاتلر هم در نسخه های جدید کتاب اصول بازاریابی خود نمی تواند موفقیت “انگری برد” یا “شبکه های اجتماعی ناسا” را فراموش کند.
تجربیات من طی ۱۰ سال گذشته (شاید کمی بیشتر از ده سال) در پروژه های مختلفی از استارتاپ ها تا سازمانهای بزرگ کسب شده است و می توانم این تجربه را در جلسات مشاوره دیجیتال مارکتینگ در خرم آباد با شما اشتراک بگذارم.

 

تولید و پرورش سرنخ های فروش

دیجیتال برندینگ

دیجیتال مارکتینگ

مدیریت ارتباط با مشتری

خرم آباد بزرگترین شهر لر نشین ایران است که به زبان لری به آن خورمووه می گویند. خرم آباد بسیار تماشایی است و بناهای تاریخی دارد که میتواند یکی از قطب های گردشگری باشد. مردمان لر بسیار شجاع و دلیر بوده و هنر های زیادی دارند فقط کافیست از این هنر ها به درستی و به موقع استفاده کنند تا اوضاع اقتصادی و بیکاری دراین شهر به صفر برسد. خرم‌آباد، همان گونه که از نامش پیدا است، یکی از شهرهای زیبا، خرم، سرسبز با چشم‌‌اندازهای طبیعی بسیار زیبا و خارق‌العاده می باشد.

مشاوره بازاریابی دیجیتال در خرم آباد

در دنیای امروز دیگر چیزی به عنوان بازاریابی غیر دیجیتالی نداریم و شما می توانید برای مشاوره دیجیتال مارکتینگ کسب کار خود در خرم آباد و یا هر جای دیگری از دنیا ابتدا فرم اطلاعات اولیه را پر نمایید. سپس من اطلاعات اولیه را بررسی می کنم و می توانید از طریق واتساپ یا اسکایپ، مشاوره دیجیتال مارکتینگ را در خود خرم آباد دریافت نمایید. در صورتی که همچنان به مشاوره حضوری نیاز داشتید، می توانیم جلسات را در تهران و یا خرم آباد  هماهنگ نماییم.

شاید شما نمی دانید چه می خواهید، احتمالا با یک گفتگوی دوستانه و کمی اطلاعات بیشتر در خصوص کار شما بتوانم کمک نمایم.

چه مواردی در یک مشاوره دیجیتال مارکتینگ می توان جستجو کرد:

شاید مشاوره دیجیتال مارکتینگ از دید من کمی با دیگران متفاوت باشد. نگاه من در بازاریابی کل نگر است و شاید یکی از علل موفقیت من و تیم ما در آژانس هم همین بود. بازاریابی دیجیتال آینده ای است که من از گذشته آن را تجربه کرده ام.