webbranding

مشاوره دیجیتال مارکتینگ در بجنورد

به نظر من، ما دیگر چیزی به نام “بازاریابی غیر دیجیتالی” نداریم و با تحول دنیای پیرامونمان دیگر حتی آقای کاتلر هم در نسخه های جدید کتاب اصول بازاریابی خود نمی تواند موفقیت “انگری برد” یا “شبکه های اجتماعی ناسا” را فراموش کند.
تجربیات من طی ۱۰ سال گذشته (شاید کمی بیشتر از ده سال) در پروژه های مختلفی از استارتاپ ها تا سازمانهای بزرگ کسب شده است و می توانم این تجربه را در جلسات مشاوره دیجیتال مارکتینگ در بجنورد با شما اشتراک بگذارم.

تولید و پرورش سرنخ های فروش

دیجیتال برندینگ

دیجیتال مارکتینگ

مدیریت ارتباط با مشتری

بجنورد که از شهر های بزرگ استان خراسان شمالی است و دارای جاذبه های گردشگری زیادی بوده و قدمت زیادی دارد. مردمان بجنوردی خوش فکر و اقتصادی می باشند و برای کسب و کار در بجنورد می توانید روی صنایع دستی و معدنی آن حساب باز کنید و به خاطر وجود اقوام گوناگون در بجنورد فرهنگ غنی و ویژه ای شکل گرفته است و مردمان آن سازگاری خوبی دارند. این شهر دارای مجتمع پتروشیمی و کارخانه های بسیار است مثل کارخانه ی سیمان، لوله گستر اسفراین و کارخانه آرد و…. که اقتصاد خوبی را برای این شهر رقم میزند.

مشاوره بازاریابی دیجیتال در بجنورد

در دنیای امروز دیگر چیزی به عنوان بازاریابی غیر دیجیتالی نداریم و شما می توانید برای مشاوره دیجیتال مارکتینگ کسب کار خود در بجنورد و یا هر جای دیگری از دنیا ابتدا فرم اطلاعات اولیه را پر نمایید. سپس من اطلاعات اولیه را بررسی می کنم و می توانید از طریق واتساپ یا اسکایپ، مشاوره دیجیتال مارکتینگ را در خود بجنورد دریافت نمایید. در صورتی که همچنان به مشاوره حضوری نیاز داشتید، می توانیم جلسات را در تهران و یا بجنورد هماهنگ نماییم.

شاید شما نمی دانید چه می خواهید، احتمالا با یک گفتگوی دوستانه و کمی اطلاعات بیشتر در خصوص کار شما بتوانم کمک نمایم.

چه مواردی در یک مشاوره دیجیتال مارکتینگ می توان جستجو کرد:

شاید مشاوره دیجیتال مارکتینگ از دید من کمی با دیگران متفاوت باشد. نگاه من در بازاریابی کل نگر است و شاید یکی از علل موفقیت من و تیم ما در آژانس هم همین بود. بازاریابی دیجیتال آینده ای است که من از گذشته آن را تجربه کرده ام.