پایگاه علمی پژوهشی بازاریابی و برند سازی دیجیتال

مشاوره تبلیغات در اصفهان

مشاوره تبلیغات در اصفهان انتخاب درستی برای رسیدن به اهداف بازاربابی ست. همانطور که می دانید تمرکز تبلیغات روی تولید پیام و کانال ارسال پیام به مخاطب برند شماست. با بهره مندی از مشاوره تبلیغات در اصفهان می توان در سازمان، منابع و فرآیندهای بازاریابی را تقویت کرد. از مهم ترین مزایای مشاوره تبلیغات در اصفهان می توان به ایجاد هماهنگی بین تیم خدمات، منابع بازاریابی و فروش اشاره کرد. در مسیر بازاریابی و فروش کمک گرفتن از مشاور تبلیغات در اصفهان تاثیر زیادی در هدفمندی برنامه فروش دارد.

علیجاه شهربانویی

مشاور تبلیغات و بازاریابی کار خود را چگونه انجام می دهد

مشاور تبلیغات یک فرآیند علمی را دنبال می کند که معمولا از تحقیقات ، تجزیه و تحلیل آغاز شده و منجر می شود به داده های آماری که ذهن سازمان ها را شفاف می کند. در زیر روند کاری یک مشاور تبلیغات موفق را مرور می کنیم:

شناخت

همانطور که اشاره شد سعی می کنم نسبت به اهداف استراتژیک و سطح بازاریابی شناخت کافی پیدا کنم، البته گاهی با نظر مدیران ارشد شرکت، نسبت به تغییر یا تعدیل آنها اقدام می کنم. خروجی این مرحله یک گزارش شناخت است که ما را در مراحل بعدی فعالیت های تبلیغاتی کمک خواهد کرد.

تحقیقات بازار

ممکن است در اجرای برنامه های بازاریابی نیاز به برنامه های تحقیقات بازار داشته باشم. از این جهت کلمه ممکن را بکار بردم، چرا که در حال حاضر با رشد سازمان، خیلی از آنها به انجام این مهم پی برده اند و قبلا مراحل تحقیقات بازار در سطوح مختلف انجام شده است.

پس از طی این دو مرحله، امکان تهیه بریفِ سمت مشتری (Client Brief) ممکن خواهد شد. یک سند مهم که به همراهی و فهم پیمانکاران تبلیغاتی  و موارد متعدد دیگر کمک خواهد کرد.

مشاور طراحی و تبلیغات
مشاوره طراحی و تبلیغات

بکارگیری و تعامل با پیمانکاران تبلیغاتی

یکی از مهم ترین وظایف من در قراردادهای مشاوره تبلیغات، به تعامل با پیمانکاران مربوط می شود. انتخاب پیمانکاران شایسته که در مقابل ارائه خدمات مطلوب، هزینه های مناسبی را دریافت می کنند، همدلی مناسبی با مشتری دارند و نهایتا اینکه درک درستی از محصولات و خدمات مشتری دارند و به دنبال همکاری طولانی و خوشایند برای دو طرف هستند.

طراحی برنامه و کمپین های تبلیغاتی

در این مرحله من به عنوان مشاور تبلیغاتی سازمان شما اقدام به طراحی برنامه های تبلیغاتی خواهم کرد. با توجه به سابقه برنامه های تبلیغاتی دوره های گذشته و تحقیقات بازار انجام شده، بودجه بندی فصل های مختلف تبلیغاتی نیز ارائه می گردد؛ اما اگر هیچ تاریخچه ی ثبت شده ای از برنامه های تبلیغاتی گذشته وجود نداشته باشد، برای رسیدن به یک برنامه تبلیغاتی قابل اندازه گیری با روش های خلاقانه، سعی می کنیم با گذر از دوره آزمایشی (پایلوت) به این مهم دست پیدا کنیم. در برهه های خاصی نیز شرکت نیازمند طرح ریزی کمپین های تبلیغاتی است. طراحی، اجرا و نظارت بر این کارزارهای تبلیغاتی نیز جزو وظایف مشاور تبلیغات است.

خرید رسانه

آیا می دانید که حدود ۷۰ الی ۸۰ درصد از هزینه های کمپین تبلیغاتی را رسانه ها به خود اختصاص می دهند؟ پس تاکید من روی این بخش به عنوان یکی از وظایف مهم مشاور تبلیغات بی دلیل نیست. هزینه های گاهی میلیاردی خرید رسانه دقت نظر و ارتباط مناسبی را می طلبد تا مشتری هزینه های واقعی را برای رسانه بپردازد.

آموزش پرسنل

این آموزش به صورت کلی شامل دو بخش است؛ اول آموزش های عمومی برای آماده سازی کارکنان در نقش های خود در بخش های بازاریابی و تبلیغات، دوم آموزش ایشان درباره برنامه و کمپین هایی که در سازمان اجرا خواهد شد.

سنجش اثربخشی تبلیغات

در نهایت فرآیند سنجش اثربخشی تبلیغات را با کمک تیم های پژوهشی در سازمان تسهیل می کنم. پس از دریافت بازخوردهای برنامه های تبلیغاتی، برای فصول یا سال آتی تبلیغاتی، تغییرات مورد نظر را ایجاد می کنم و اثربخشی برنامه های تبلیغاتی شما را افزایش خواهم داد.

مشاوره تبلیغات در اصفهان:

اصفهان با طبیعت بسیار زیبا، تاریخ و فرهنگ غنی هر ساله میزبان گردشگران زیادی از سراسر جهان است. همین جنب و جوش توریست ها باعث رونق اقتصادی در این شهر زیبا شده است. به علاوه اصفهان مرکز نساجی، ابریشم، پنبه کاران و محصولات کشاورزی از جمله گندم و تنباکو است. با توجه به اینکه رقابت شغلی در اصفهان بسیار زیاد است، یکی از لازمه های موفقیت در شغل و حرفه؛ داشتن یک تبلیغات حرفه ای و اصولی است. مشاوره تبلیغات در اصفهان با توجه به کالا و محصول مورد نظر، بهترین شیوه تبلیغات را به تولیدکنندگان ارئه می دهند. 

درباره علیجاه شهربانویی  مشاور تبلیغات و بازاریابی

سوابق کاری

مشاور تبلیغات، مشاور بازاریابی، برندینگ بانک ملت، بیمه ما، بیمه آسیاهلدینگ فاخر ، بانک رفاه کارگران، بانک سینا، بانک توسعه صادرات، دانشگاه آزاد اسلامی، کمیته ملی روبوکاپ، شرکت شایان سام ( برند بی فی )، شرکت مهیا پروتئین،صنایع غذایی سحرچین، شرکت اکتیران ، شرکت آق پروفیل، مجتمع تجاری ونک و …
مدیرعامل آژانس تبلیغاتی “سان آتیه خواهان” ( وابسته به بانک ملت) از سال ۱۳۹۴ تا سال ۱۳۹۵
هدایت آژانس تبلیغاتی سان از سال ۱۳۸۲ تا ۱۳۹۴ به عنوان تنها موسس و مدیراجرایی
هدایت کانون تبلیغاتی آبان از سال ۱۳۷۸ تا ۱۳۸۲ به عنوان موسس و مدیرعامل

سوابق علمی و تدریس

تدریس دوره اصول تبلیغ نویسی در دانشگاه شهید بهشتی
تدریس دوره کمپین نویسی تبلیغات در دانشگاه علامه طباطبائی
تدریس کارگاه اصول و مبانی مدیریت تبلیغات دانشگاه علامه طباطبائی
عضو هیات علمی و دپارتمان تبلیغات مدرسه کسب و کار بن ژیوار
تدریس تبلیغات، مدیریت برند و دیجیتال مارکتینگ
تحلیل رخدادهای تبلیغاتی ایران و جهان در روزنامه “فرصت امروز”
تحلیل و نقد تبلیغات و بازاریابی در وب سایت “کافه بازاریابی”
همکاری در تدوین استاندارد دوره های MBA و DBA برای سازمان فنی و حرفه ای کشور در مدرسه کسب و کار بن ژیوار

سمینارها

اولین و دومین سمینار آسیب شناسی تبلیغات در ایران  به عنوان تنها سخنران( مدرسه کسب و کار بن ژیوار)
سمینار تبلیغات و برند به عنوان تنها سخنران(سالن صفی الدین گرگانی – شهر گرگان)

تحصیلات

رشته مدیریت حرفه ای کسب و کار  MBA گرایش بازاریابی و استراتژی
رشته بازرگانی گرایش بازاریابی در سطح کارشناسی ارشد
فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه “علم و صنعت ایران”

علیجاه شهربانویی

مشاوره تبلیغات گامی بلند برای سبقت از رقبا:

در صورتی که برای برند و کسب و کار خود از تجربیات یک مشاور تبلیغات و بازاریابی کمک بگیرید می توانید از رقبای خود پیشی بگیرید و با برنامه ریزی منظمی، پیشرفت کار خود را رقم بزنید. اگر کسب و کار کوچکی دارید اما برنامه های بزرگی برای آن متصور هستید از ابتدا با تبلیغات حساب شده پیش بروید تا فرصت بزرگ شدن پیدا کنید.