پایگاه علمی پژوهشی بازاریابی و برند سازی دیجیتال
سمینار1-1

مشاوره بازاریابی در یزد

تجربیات من طی ۱۰ سال گذشته (البته کمی بیشتر از ده سال) در پروژه های مختلفی صرف شده است و با توجه به دانش و تجربه گذشته، سعی می کنم شما را به بهترین شکل راهنمایی کنم و دانشم را با شما به اشتراک میگذارم تا شما راه رفته ی من و دیگران را دوباره طی نکنید و هر چه سریع تر به موفقیت مد نظرتان برسید. ما می توانیم در مشاوره بازاریابی و مشاوره فروش، تعیین استراتژی های بازاریابی، مدیریت ارتباط با مشتری و تولید سرنخ های فروش نتایج خوبی با هم بدست آوریم.
با توجه به تجربیات من این پروسه با آموزش صحیح کارکنان شما موثر تر واقع می شود و بیشتر تجربه کاری من در حوزه آنلاین می باشد. البته در دنیای امروز دیگر ما چیزی به نام بازاریابی غیر دیجیتال نداریم و بازاریابی غیر دیجیتال دیگر کاربردی ندارد. دیگر آقای کاتلر هم کتاب خود را با تجربه بازاریابی”انگری برد” و “شبکه های اجتماعی ناسا” شروع می کند

مدیریت ارتباط با مشتری
دیجیتال برندینگ
دیجیتال مارکتینگ
تولید و پرورش سرنخ-های فروش

مشاور بازاریابی و فروش در یزد

فاصله مکانی من تا شما کمی دور به نظر می رسد و شاید مراجعه به یک مشاور در یزد بهتر باشد ولی تکنولوژی همه مشکلات را حل کرده است. برای مشاوره بازاریابی در یزد و یا هر جای دیگری از دنیا کافی است ابتدا فرم اطلاعات اولیه را پر نمایید. سپس من اطلاعات اولیه را بررسی می کنم و می توانید از طریق واتساپ یا اسکایپ، مشاوره بازاریابی را در خود یزد دریافت نمایید.
در صورتی که همچنان نیازمند مشاوره حضوری حس می شد، می توانیم جلسات را در تهران و یا یزد هماهنگ نماییم.
یزدی ها مردمانی تلاشگر و موفق هستند که از نظر اقتصادی موفق و قابل ستایش اند.
یزد پنجمین استان صنعتی کشور محسوب می شود و و صنایع بزرگی همچون نساجی فرش، نساجی پارچه های طرح دار و ساده، فولاد و معادن آهن و سنگ و زغال سنگ، کارخانه های کابل، فیبر نوری، صنایع غذایی و کارخانجات کاشی را داراست.

چه مواردی را در یک مشاوره بازاریابی می توان جستجو کرد:

  • مشاوره بازاریابی و برندینگ ( فردی و سازمانی )
  • تهیه و تدوین برنامه های بازاریابی فروش
  • مشاوره کلیدی در تهیه استراتژی ها و راهبرد های رقابت در بازارهای با رقابت بالا
  • مشاوره در طراحی چارت سازمانی فروش به همراه پیاده سازی فرآیند های فروش موثر و اتوماسیون آن
  • مشاوره در انتخاب و جذب همکاران جدید و توسعه تیم بازاریابی و فروش
  • مشاوره و کسب آگاهی در مورد بازارهای نوظهور
  • مشاوره فروش و فروش حرفه ای
  • آموزش تیم فروش و بازاریابی با متد جدید و فرآیند محور
  • مشاوره در انتخاب نام برند
سید علی علیزاده

تحولات دیجیتال در سازمانها به من ثابت کرده است فقط خلاقیت می تواند برگ برنده من و شما در بازاریابی باشد.

سید علی علیزاده مشاور بازاریابی و فروش
تجربیات من و تیم ما در آژانس برای شما بسیار مفید خواهد بود و برنامه هایی که ما در سازمان و یا سازمانهای خود به هر نحوی استفاده کرده ایم باعث می شود شما تجربه را تجربه نکنید. بیشتر تمرکز ما در برنامه هایی که با شما در پیش رو خواهیم داشت بر بازاریابی جاذبه ای (Inbound Marketing) خواهد بود ولی تجربه به من ثابت نموده است OutBound ها در کنار Inbound ها (مثل دیجیکالا) نتایج بهتری خواهند گرفت. سالهای گذشته موفقیت این متدولوژی را به من ثابت نموده است.
ارتباط با ما
در صورت بروز هر گونه پرسشی می توانید با تلفن ۰۲۱۲۸۴۲۵۵ تماس حاصل نموده و از اپراتور ما بخواهید شما را مستقیما به من متصل نماید تا  راهنمایی لازم را کسب نمایید.