webbranding

مشاوره بازاریابی در یاسوج

تجربیات من طی ۱۰ سال گذشته (البته کمی بیشتر از ده سال) در پروژه های مختلفی صرف شده است و با توجه به دانش و تجربه گذشته، سعی می کنم شما را به بهترین شکل راهنمایی کنم و دانشم را با شما به اشتراک میگذارم تا شما راه رفته ی من و دیگران را دوباره طی نکنید و هر چه سریع تر به موفقیت مد نظرتان برسید. ما می توانیم در مشاوره بازاریابی و مشاوره فروش، تعیین استراتژی های بازاریابی، مدیریت ارتباط با مشتری و تولید سرنخ های فروش نتایج خوبی با هم بدست آوریم.
با توجه به تجربیات من این پروسه با آموزش صحیح کارکنان شما موثر تر واقع می شود و بیشتر تجربه کاری من در حوزه آنلاین می باشد. البته در دنیای امروز دیگر ما چیزی به نام بازاریابی غیر دیجیتال نداریم و بازاریابی غیر دیجیتال دیگر کاربردی ندارد. دیگر آقای کاتلر هم کتاب خود را با تجربه بازاریابی”انگری برد” و “شبکه های اجتماعی ناسا” شروع می کند

تولید و پرورش سرنخ های فروش

دیجیتال برندینگ

دیجیتال مارکتینگ

مدیریت ارتباط با مشتری

یاسوج از شهر های لر نشین جنوب غربی ایران است و جاذبه های طبیعی بسیاری دارد این استان از نظر اقتصادی به دو گروه صنایع دستی و ماشینی تقسیم می شود که بزرگترین صنعت موجود این استان نفت است و در زمینه معادن نیز این استان دارای معادن بوکسیت، مس، فسفات، گوگرد، و غیره‌است. و این شهر خیلی خوب میتواند رشد اقتصادی داشته باشد.
یاسوج پر از آبشار های خروشان است که به آن لقب شهر آبشارهای ایران هم گفته می شود به همین خاطر در بین سایر شهر های کشور شهرت و محبوبیت دارد.

مشاوره بازاریابی و فروش در یاسوج

فاصله مکانی من تا شما کمی دور به نظر می رسد و شاید مراجعه به یک مشاور در یاسوج بهتر باشد ولی تکنولوژی همه مشکلات را حل کرده است. برای مشاوره بازاریابی در یاسوج و یا هر جای دیگری از دنیا کافی است ابتدا فرم اطلاعات اولیه را پر نمایید. سپس من اطلاعات اولیه را بررسی می کنم و می توانید از طریق واتساپ یا اسکایپ، مشاوره بازاریابی را در خود یاسوج دریافت نمایید.
در صورتی که همچنان به مشاوره حضوری نیاز داشتید، می توانیم جلسات را در تهران و یا یاسوج هماهنگ نماییم

شاید شما نمی دانید چه می خواهید، احتمالا با یک گفتگوی دوستانه و کمی اطلاعات بیشتر در خصوص کار شما بتوانم کمک نمایم.

چه مواردی را در یک مشاوره بازاریابی می توان جستجو کرد:

شاید مشاوره دیجیتال مارکتینگ از دید من کمی با دیگران متفاوت باشد. نگاه من در بازاریابی کل نگر است و شاید یکی از علل موفقیت من و تیم ما در آژانس هم همین بود. بازاریابی دیجیتال آینده ای است که من از گذشته آن را تجربه کرده ام.