پایگاه علمی پژوهشی بازاریابی و برند سازی دیجیتال
علی علیزاده

مشاوره بازاریابی در شهرکرد

تجربیات من طی ۱۰ سال گذشته (البته کمی بیشتر از ده سال) در پروژه های مختلفی صرف شده است و با توجه به دانش و تجربه گذشته، سعی می کنم شما را به بهترین شکل راهنمایی کنم و دانشم را با شما به اشتراک میگذارم تا شما راه رفته ی من و دیگران را دوباره طی نکنید و هر چه سریع تر به موفقیت مد نظرتان برسید. ما می توانیم در مشاوره بازاریابی و مشاوره فروش، تعیین استراتژی های بازاریابی، مدیریت ارتباط با مشتری و تولید سرنخ های فروش نتایج خوبی با هم بدست آوریم.
با توجه به تجربیات من این پروسه با آموزش صحیح کارکنان شما موثر تر واقع می شود و بیشتر تجربه کاری من در حوزه آنلاین می باشد. البته در دنیای امروز دیگر ما چیزی به نام بازاریابی غیر دیجیتال نداریم و بازاریابی غیر دیجیتال دیگر کاربردی ندارد. دیگر آقای کاتلر هم کتاب خود را با تجربه بازاریابی”انگری برد” و “شبکه های اجتماعی ناسا” شروع می کند

مدیریت ارتباط با مشتری
دیجیتال برندینگ
دیجیتال مارکتینگ
تولید و پرورش سرنخ-های فروش

مشاوره بازاریابی و فروش در شهرکرد

فاصله مکانی من تا شما کمی دور به نظر می رسد و شاید مراجعه به یک مشاور در شهرکرد بهتر باشد ولی تکنولوژی همه مشکلات را حل کرده است. برای مشاوره بازاریابی در شهرکرد و یا هر جای دیگری از دنیا کافی است ابتدا فرم اطلاعات اولیه را پر نمایید. سپس من اطلاعات اولیه را بررسی می کنم و می توانید از طریق واتساپ یا اسکایپ، مشاوره بازاریابی را در خود شهرکرد دریافت نمایید. در صورتی که همچنان به مشاوره حضوری نیاز داشتید، می توانیم جلسات را در تهران و یا شهرکرد هماهنگ نماییم.

شهرکرد، شهری زیبا که به بام ایران شهرت داشته و اقلیم نیمه مرطوب معتدل با تابستان‌های معتدل و زمستان‌های بسیار سرد است و صنعت و اقتصاد آن سنتی بوده که امروزه با توجه به صنعتی تر شدن جامعه صنایع بزرگتر و کارخانه ها در آن تاسیس شده است که کارخانه سیمان آن و فولاد زاگرس از شاخصه های این شهر است. مردمان این شهر مرتفع و زیبا، مهربان و کاری می باشند و از نظر شغلی بسیار جای پیشرفت دارند.

چه مواردی را در یک مشاوره بازاریابی می توان جستجو کرد:

  • مشاوره و کسب آگاهی در مورد بازارهای نوظهور
  • عارضه یابی واحد دیجیتال مارکتینگ و کمبود ها
  • مشاوره کلیدی در تهیه استراتژی ها و راهبرد های رقابت در بازارهای با رقابت بالا
  • مشاوره در انتخاب نام برند
  • مشاوره فروش و فروش حرفه ای
  • مشاوره بازاریابی و برندینگ ( فردی و سازمانی )
  • مشاوره در طراحی چارت سازمانی فروش به همراه پیاده سازی فرآیند های فروش موثر و اتوماسیون آن
  • آموزش تیم فروش و بازاریابی با متد جدید و فرآیند محور
  • مشاوره در انتخاب و جذب همکاران جدید و توسعه تیم بازاریابی و فروش
سید علی علیزاده

یک احتمال دیگر هم وجود دارد و شاید شما نمی دانید چه می خواهید، احتمالا با یک گفتگوی دوستانه و کمی اطلاعات بیشتر در خصوص کار شما بتوانم کمک نمایم.

سید علی علیزاده مشاور بازاریابی و فروش
شاید مشاوره دیجیتال مارکتینگ از دید من کمی با دیگران متفاوت باشد. نگاه من در بازاریابی کل نگر است و شاید یکی از علل موفقیت من و تیم ما در آژانس هم همین بود. بازاریابی دیجیتال آینده ای است که من از گذشته آن را تجربه کرده ام.
ارتباط با ما
در صورت بروز هر گونه پرسشی می توانید با تلفن ۰۲۱۲۸۴۲۵۵ تماس حاصل نموده و راهنمایی لازم را کسب نمایید.یا از طریق واتساپ یا تلگرام با خود من تماس بگیرید