پایگاه علمی پژوهشی بازاریابی و برند سازی دیجیتال
سید علی علیزاده

مشاوره بازاریابی در کرمان

تجربیات من طی ۱۰ سال گذشته (البته کمی بیشتر از ده سال) در پروژه های مختلفی صرف شده است و با توجه به دانش و تجربه گذشته، سعی می کنم شما را به بهترین شکل راهنمایی کنم و دانشم را با شما به اشتراک میگذارم تا شما راه رفته ی من و دیگران را دوباره طی نکنید و هر چه سریع تر به موفقیت مد نظرتان برسید. ما می توانیم در مشاوره بازاریابی و مشاوره فروش، تعیین استراتژی های بازاریابی، مدیریت ارتباط با مشتری و تولید سرنخ های فروش نتایج خوبی با هم بدست آوریم.

با توجه به تجربیات من این پروسه با آموزش صحیح کارکنان شما موثر تر واقع می شود و بیشتر تجربه کاری من در حوزه آنلاین می باشد. البته در دنیای امروز دیگر ما چیزی به نام بازاریابی غیر دیجیتال نداریم و بازاریابی غیر دیجیتال دیگر کاربردی ندارد. دیگر آقای کاتلر هم کتاب خود را با تجربه بازاریابی”انگری برد” و “شبکه های اجتماعی ناسا” شروع می کند

مدیریت ارتباط با مشتری
دیجیتال برندینگ
دیجیتال مارکتینگ
تولید و پرورش سرنخ-های فروش

مشاور بازاریابی و فروش در کرمان

فاصله مکانی من تا شما کمی دور به نظر می رسد و شاید مراجعه به یک مشاور در کرمان بهتر باشد ولی تکنولوژی همه مشکلات را حل کرده است. برای مشاوره بازاریابی در کرمان و یا هر جای دیگری از دنیا کافی است ابتدا فرم اطلاعات اولیه را پر نمایید. سپس من اطلاعات اولیه را بررسی می کنم و می توانید از طریق واتساپ یا اسکایپ، مشاوره بازاریابی را در خود کرمان دریافت نمایید.

در صورتی که همچنان نیازمند مشاوره حضوری حس می شد، می توانیم جلسات را در تهران و یا کرمان هماهنگ نماییم.

حتما شما هم شنیده اید که می گویند کرمان دیار کریمان است. راست هم می گویند. کرمان یکی از ۵ شهر تاریخی ایران است که مردمانی صبور، فعال و مهمان نواز دارد و از نظر اقتصادی تعداد زیادی از صنایع بزرگ و مادر در کرمان واقع شده اند. به همین خاطر کرمان به لحاظ کسب و کار جایگاهی استراتژیک دارد.

چه مواردی را در یک مشاوره بازاریابی می توان جستجو کرد:

  • مشاوره بازاریابی و برندینگ ( فردی و سازمانی )
  • تهیه و تدوین برنامه های بازاریابی فروش
  • مشاوره کلیدی در تهیه استراتژی ها و راهبرد های رقابت در بازارهای با رقابت بالا
  • مشاوره در طراحی چارت سازمانی فروش به همراه پیاده سازی فرآیند های فروش موثر و اتوماسیون آن
  • مشاوره در انتخاب و جذب همکاران جدید و توسعه تیم بازاریابی و فروش
  • مشاوره و کسب آگاهی در مورد بازارهای نوظهور
  • مشاوره فروش و فروش حرفه ای
  • آموزش تیم فروش و بازاریابی با متد جدید و فرآیند محور
  • مشاوره در انتخاب نام برند
سید علی علیزاده

تحولات دیجیتال در سازمانها به من ثابت کرده است فقط خلاقیت می تواند برگ برنده من و شما در بازاریابی باشد.

سید علی علیزاده مشاور بازاریابی و فروش
تجربیات من و تیم ما در آژانس برای شما بسیار مفید خواهد بود و برنامه هایی که ما در سازمان و یا سازمانهای خود به هر نحوی استفاده کرده ایم باعث می شود شما تجربه را تجربه نکنید. بیشتر تمرکز ما در برنامه هایی که با شما در پیش رو خواهیم داشت بر بازاریابی جاذبه ای (Inbound Marketing) خواهد بود ولی تجربه به من ثابت نموده است OutBound ها در کنار Inbound ها (مثل دیجیکالا) نتایج بهتری خواهند گرفت. سالهای گذشته موفقیت این متدولوژی را به من ثابت نموده است.
ارتباط با ما
در صورت بروز هر گونه پرسشی می توانید با تلفن ۰۲۱۲۸۴۲۵۵ تماس حاصل نموده و از اپراتور ما بخواهید شما را مستقیما به من متصل نماید تا  راهنمایی لازم را کسب نمایید.