پایگاه علمی پژوهشی بازاریابی و برند سازی دیجیتال
سید علی علیزاده

مشاوره بازاریابی در مشهد

تجربیات من طی ۱۰ سال گذشته (البته کمی بیشتر از ده سال) در پروژه های مختلفی صرف شده است و با توجه به دانش و تجربه گذشته، سعی می کنم شما را به بهترین شکل راهنمایی کنم و دانشم را با شما به اشتراک میگذارم تا شما راه رفته ی من و دیگران را دوباره طی نکنید و هر چه سریع تر به موفقیت مد نظرتان برسید. ما می توانیم در مشاوره بازاریابی و مشاوره فروش، تعیین استراتژی های بازاریابی، مدیریت ارتباط با مشتری و تولید سرنخ های فروش نتایج خوبی با هم بدست آوریم.
با توجه به تجربیات من این پروسه با آموزش صحیح کارکنان شما موثر تر واقع می شود و بیشتر تجربه کاری من در حوزه آنلاین می باشد. البته در دنیای امروز دیگر ما چیزی به نام بازاریابی غیر دیجیتال نداریم و بازاریابی غیر دیجیتال دیگر کاربردی ندارد. دیگر آقای کاتلر هم کتاب خود را با تجربه بازاریابی”انگری برد” و “شبکه های اجتماعی ناسا” شروع می کند

مدیریت ارتباط با مشتری
دیجیتال برندینگ
دیجیتال مارکتینگ
تولید و پرورش سرنخ-های فروش

مشاور بازاریابی و فروش در مشهد

فاصله مکانی من تا شما کمی دور به نظر می رسد و شاید مراجعه به یک مشاور در مشهد بهتر باشد ولی تکنولوژی همه مشکلات را حل کرده است. برای مشاوره بازاریابی در مشهد و یا هر جای دیگری از دنیا کافی است ابتدا فرم اطلاعات اولیه را پر نمایید. سپس من اطلاعات اولیه را بررسی می کنم و می توانید از طریق واتساپ یا اسکایپ، مشاوره بازاریابی را در خود مشهد دریافت نمایید.

در صورتی که همچنان به مشاوره حضوری نیاز داشتید، می توانیم جلسات را در تهران و یا مشهد هماهنگ نماییم.

شهر مقدس مشهد یا خراسان رضوی به لطف وجود حرم امام رضا (ع)، کلانشهری بزرگ و توسعه یافته در زمینه کسب و کارهای آنلاین و مبتنی بر دانش و تکنولوژی می باشد. یکی از برکات وجود امام هشتم شکل گیری کسب و کارها و شغل های زیادی در این شهر است که در این شرایط، رقابت برای بهترین بودن بالا است و در این شهر جای تلقی و ایجاد انواع مشاغل وجود دارد که در آمد های خوبی می توان کسب کرد چون شهری توریستی بوده و زیارتی و تفریحی می باشد.

چه مواردی را در یک مشاوره بازاریابی می توان جستجو کرد:

  • مشاوره بازاریابی و برندینگ ( فردی و سازمانی )
  • تهیه و تدوین برنامه های بازاریابی فروش
  • مشاوره کلیدی در تهیه استراتژی ها و راهبرد های رقابت در بازارهای با رقابت بالا
  • مشاوره در طراحی چارت سازمانی فروش به همراه پیاده سازی فرآیند های فروش موثر و اتوماسیون آن
  • مشاوره در انتخاب و جذب همکاران جدید و توسعه تیم بازاریابی و فروش
  • مشاوره و کسب آگاهی در مورد بازارهای نوظهور
  • مشاوره فروش و فروش حرفه ای
  • آموزش تیم فروش و بازاریابی با متد جدید و فرآیند محور
  • مشاوره در انتخاب نام برند
سید علی علیزاده

یک احتمال دیگر هم وجود دارد و شاید شما نمی دانید چه می خواهید، احتمالا با یک گفتگوی دوستانه و کمی اطلاعات بیشتر در خصوص کار شما بتوانم کمک نمایم.

سید علی علیزاده مشاور بازاریابی و فروش
ما برای تمام موارد بالا و بخصوص برای مشاوره مارکتینگ برنامه ای یک پارچه و منظم طراحی خواهیم کرد و چهارچوب های اختصاصی و موثری در فرآیند های فروش و بازاریابی شما پیاده خواهیم نمود. ما جدا از برنامه های مشاوره ای می توانیم با پیاده سازی برنامه های بازاریابی شما نیز در کنارتان باشیم و در این مسیر شما را یاری نماییم.
ارتباط با ما
در صورت بروز هر گونه پرسشی می توانید با تلفن ۰۲۱۲۸۴۲۵۵ تماس حاصل نموده و از اپراتور آژانس ما بخواهید شما را مستقیما به من متصل نماید و راهنمایی لازم را کسب نمایید یا از طریق واتساپ یا تلگرام با خود من تماس بگیرید.