پایگاه علمی پژوهشی بازاریابی و برند سازی دیجیتال
سمینار1-1

مشاوره بازاریابی در اصفهان

تجربیات من طی ۱۰ سال گذشته (البته کمی بیشتر از ده سال) در پروژه های مختلفی صرف شده است و با توجه به دانش و تجربه گذشته، سعی می کنم شما را به بهترین شکل راهنمایی کنم و دانشم را با شما به اشتراک میگذارم تا شما راه رفته ی من و دیگران را دوباره طی نکنید و هر چه سریع تر به موفقیت مد نظرتان برسید. ما می توانیم در مشاوره بازاریابی و مشاوره فروش، تعیین استراتژی های بازاریابی، مدیریت ارتباط با مشتری و تولید سرنخ های فروش نتایج خوبی با هم بدست آوریم.
با توجه به تجربیات من این پروسه با آموزش صحیح کارکنان شما موثر تر واقع می شود و بیشتر تجربه کاری من در حوزه آنلاین می باشد. البته در دنیای امروز دیگر ما چیزی به نام بازاریابی غیر دیجیتال نداریم و بازاریابی غیر دیجیتال دیگر کاربردی ندارد. دیگر آقای کاتلر هم کتاب خود را با تجربه بازاریابی”انگری برد” و “شبکه های اجتماعی ناسا” شروع می کند

مدیریت ارتباط با مشتری
دیجیتال برندینگ
دیجیتال مارکتینگ
تولید و پرورش سرنخ-های فروش

مشاور بازاریابی و فروش در اصفهان

فاصله مکانی من تا شما کمی دور به نظر می رسد و شاید مراجعه به یک مشاور در اصفهان بهتر باشد ولی تکنولوژی همه مشکلات را حل کرده است. برای مشاوره بازاریابی در اصفهان و یا هر جای دیگری از دنیا کافی است ابتدا فرم اطلاعات اولیه را پر نمایید. سپس من اطلاعات اولیه را بررسی می کنم و می توانید از طریق واتساپ یا اسکایپ، مشاوره بازاریابی را در خود اصفهان دریافت نمایید.
در صورتی که همچنان به مشاوره حضوری نیاز داشتید، می توانیم جلسات را در تهران و یا اصفهان هماهنگ نماییم.

شهر اصفهان به نصف جهان معروف است که با اماکن تاریخی و زیبایی که در این شهر قرار دارد واقعا این اسم را برازنده آن کرده است و سالانه توریست های زیادی را از سر تا سر دنیا جذب می کند و قسمتی از  اقتصاد آن هم از راه گردشگری می گذرد از این رو رقابت شغلی هم در آن بالاست و ما برای بهترین بودن شما در هر صنفی همراهیتان خواهیم کرد. مردمان اصفهان خون گرم و بر خلاف تصور ها دست و دل باز هستند و این شهر زیبا راه های حمل و نقلی مثل هواپیما، قطار، اتوبوس و ماشین را دارد و گز های آن که از سوغاتی های این شهر است فوق العاده می باشند.

چه مواردی را در یک مشاوره بازاریابی می توان جستجو کرد:

  • مشاوره بازاریابی و برندینگ ( فردی و سازمانی )
  • تهیه و تدوین برنامه های بازاریابی فروش
  • مشاوره کلیدی در تهیه استراتژی ها و راهبرد های رقابت در بازارهای با رقابت بالا
  • مشاوره در طراحی چارت سازمانی فروش به همراه پیاده سازی فرآیند های فروش موثر و اتوماسیون آن
  • مشاوره در انتخاب و جذب همکاران جدید و توسعه تیم بازاریابی و فروش
  • مشاوره و کسب آگاهی در مورد بازارهای نوظهور
  • مشاوره فروش و فروش حرفه ای
  • آموزش تیم فروش و بازاریابی با متد جدید و فرآیند محور
  • مشاوره در انتخاب نام برند
سید علی علیزاده

یک احتمال دیگر هم وجود دارد و شاید شما نمی دانید چه می خواهید، احتمالا با یک گفتگوی دوستانه و کمی اطلاعات بیشتر در خصوص کار شما بتوانم کمک نمایم.

سید علی علیزاده مشاور بازاریابی و فروش
ما برای تمام موارد بالا و بخصوص برای مشاوره مارکتینگ برنامه ای یک پارچه و منظم طراحی خواهیم کرد و چهارچوب های اختصاصی و موثری در فرآیند های فروش و بازاریابی شما پیاده خواهیم نمود. ما جدا از برنامه های مشاوره ای می توانیم با پیاده سازی برنامه های بازاریابی شما نیز در کنارتان باشیم و در این مسیر شما را یاری نماییم.
راهکار ارتباطی
در صورت بروز هر گونه پرسشی می توانید با تلفن ۰۲۱۲۸۴۲۵۵ تماس حاصل نموده و از اپراتور آژانس ما بخواهید شما را مستقیما به من متصل نماید و راهنمایی لازم را کسب نمایید یا از طریق واتساپ یا تلگرام با خود من تماس بگیرید.