پایگاه علمی پژوهشی بازاریابی و برند سازی دیجیتال
علی علیزاده

مشاوره بازاریابی در اراک

تجربیات من طی ۱۰ سال گذشته (البته کمی بیشتر از ده سال) در پروژه های مختلفی صرف شده است و با توجه به دانش و تجربه گذشته، سعی می کنم شما را به بهترین شکل راهنمایی کنم و دانشم را با شما به اشتراک میگذارم تا شما راه رفته ی من و دیگران را دوباره طی نکنید و هر چه سریع تر به موفقیت مد نظرتان برسید. ما می توانیم در مشاوره بازاریابی و مشاوره فروش، تعیین استراتژی های بازاریابی، مدیریت ارتباط با مشتری و تولید سرنخ های فروش نتایج خوبی با هم بدست آوریم.
با توجه به تجربیات من این پروسه با آموزش صحیح کارکنان شما موثر تر واقع می شود و بیشتر تجربه کاری من در حوزه آنلاین می باشد. البته در دنیای امروز دیگر ما چیزی به نام بازاریابی غیر دیجیتال نداریم و بازاریابی غیر دیجیتال دیگر کاربردی ندارد. دیگر آقای کاتلر هم کتاب خود را با تجربه بازاریابی”انگری برد” و “شبکه های اجتماعی ناسا” شروع می کند

مدیریت ارتباط با مشتری
دیجیتال برندینگ
دیجیتال مارکتینگ
تولید و پرورش سرنخ-های فروش

مشاوره بازاریابی و فروش در اراک

فاصله مکانی من تا شما کمی دور به نظر می رسد و شاید مراجعه به یک مشاور در اراک بهتر باشد ولی تکنولوژی همه مشکلات را حل کرده است. برای مشاوره بازاریابی در اراک و یا هر جای دیگری از دنیا کافی است ابتدا فرم اطلاعات اولیه را پر نمایید. سپس من اطلاعات اولیه را بررسی می کنم و می توانید از طریق واتساپ یا اسکایپ، مشاوره بازاریابی را در خود اراک دریافت نمایید.
در صورتی که همچنان به مشاوره حضوری نیاز داشتید میتوانیم جلسات را در تهران و یا اراک هماهنگ نماییم.

اراک یکی از کلان شهر های ایران بوده و یکی از شهر های صنعتی ایران است که از لحاظ گوناگونی محصولات صنعتی نخستین، از لحاظ وجود صنایع مادر دومین و به‌ طور کلی چهارمین قطب صنعتی کشور محسوب می‌شود. شهرستان اراک دارای ۷ شهرستان تابعه است. اراکی ها مردمانی خوش صحبت و خون گرمی هستند و میتوانند از نظر اقتصادی در شهر خود بهترین باشند فقط به کمی فکر و همفکری نیاز است.

استان مرکزی به عنوان چهار راهی است که استان‌های غربی، شرقی و شمالی جنوبی را به یکدیگر متصل می‌کند.

چه مواردی را در یک مشاوره بازاریابی می توان جستجو کرد:

  • عارضه یابی واحد دیجیتال مارکتینگ و کمبود ها
  • مشاوره در طراحی چارت سازمانی فروش به همراه پیاده سازی فرآیند های فروش موثر و اتوماسیون آن
  • مشاوره در انتخاب نام برند
  • مشاوره بازاریابی و برندینگ ( فردی و سازمانی )
  • مشاوره در انتخاب و جذب همکاران جدید و توسعه تیم بازاریابی و فروش
  • مشاوره کلیدی در تهیه استراتژی ها و راهبرد های رقابت در بازارهای با رقابت بالا
  • مشاوره و کسب آگاهی در مورد بازارهای نوظهور
  • آموزش تیم فروش و بازاریابی با متد جدید و فرآیند محور
  • مشاوره فروش و فروش حرفه ای
سید علی علیزاده

یک احتمال دیگر هم وجود دارد و شاید شما نمی دانید چه می خواهید، احتمالا با یک گفتگوی دوستانه و کمی اطلاعات بیشتر در خصوص کار شما بتوانم کمک نمایم.

سید علی علیزاده مشاور بازاریابی و فروش
شاید مشاوره دیجیتال مارکتینگ از دید من کمی با دیگران متفاوت باشد. نگاه من در بازاریابی کل نگر است و شاید یکی از علل موفقیت من و تیم ما در آژانس هم همین بود. بازاریابی دیجیتال آینده ای است که من از گذشته آن را تجربه کرده ام.
ارتباط با ما
در صورت بروز هر گونه پرسشی می توانید با تلفن ۰۲۱۲۸۴۲۵۵ تماس حاصل نموده و راهنمایی لازم را کسب نمایید.یا از طریق واتساپ یا تلگرام با خود من تماس بگیرید