webbranding

مشاوره بازاریابی در اراک

تجربیات من طی ۱۰ سال گذشته (البته کمی بیشتر از ده سال) در پروژه های مختلفی صرف شده است و با توجه به دانش و تجربه گذشته سعی می کنم دیگر شما تجربه ها را تجربه نکنید. ما می توانیم در مشاوره بازاریابی و مشاوره فروش، تعیین استراتژی های بازاریابی، مدیریت ارتباط با مشتری و تولید سرنخ های فروش نتایج خوبی با هم بدست آوریم.

من به تجربه فراگرفته ام که این پروسه با آموزش کارکنان سازمان شما موثرتر واقع می شود. بیشتر تجربه کاری من در حوزه آنلاین می باشد و البته به نظر خودم امروز دیگر ما چیزی به نام بازاریابی غیر دیجیتال نداریم. دیگر آقای کاتلر هم کتاب خود را با تجربه بازاریابی”انگری برد” و “شبکه های اجتماعی ناسا” شروع می کند.

تولید و پرورش سرنخ های فروش

دیجیتال برندینگ

دیجیتال مارکتینگ

مدیریت ارتباط با مشتری

اراک یکی از کلان شهر های ایران بوده و یکی از شهر های صنعتی ایران است که از لحاظ گوناگونی محصولات صنعتی نخستین، از لحاظ وجود صنایع مادر دومین و به‌ طور کلی چهارمین قطب صنعتی کشور محسوب می‌شود. شهرستان اراک دارای ۷ شهرستان تابعه است. اراکی ها مردمانی خوش صحبت و خون گرمی هستند و میتوانند از نظر اقتصادی در شهر خود بهترین باشند فقط به کمی فکر و همفکری نیاز است.

استان مرکزی به عنوان چهار راهی است که استان‌های غربی، شرقی و شمالی جنوبی را به یکدیگر متصل می‌کند.

مشاوره بازاریابی و فروش در اراک

فاصله مکانی من تا شما کمی دور به نظر می رسد و شاید مراجعه به یک مشاور در اراک بهتر باشد ولی تکنولوژی همه مشکلات را حل کرده است. برای مشاوره بازاریابی در اراک و یا هر جای دیگری از دنیا کافی است ابتدا فرم اطلاعات اولیه را پر نمایید. سپس من اطلاعات اولیه را بررسی می کنم و می توانید از طریق واتساپ یا اسکایپ، مشاوره بازاریابی را در خود اراک دریافت نمایید.
در صورتی که همچنان به مشاوره حضوری نیاز داشتید میتوانیم جلسات را در تهران و یا اراک هماهنگ نماییم.

شاید شما نمی دانید چه می خواهید، احتمالا با یک گفتگوی دوستانه و کمی اطلاعات بیشتر در خصوص کار شما بتوانم کمک نمایم.

چه مواردی را در یک مشاوره بازاریابی می توان جستجو کرد:

شاید مشاوره دیجیتال مارکتینگ از دید من کمی با دیگران متفاوت باشد. نگاه من در بازاریابی کل نگر است و شاید یکی از علل موفقیت من و تیم ما در آژانس هم همین بود. بازاریابی دیجیتال آینده ای است که من از گذشته آن را تجربه کرده ام.