webbranding

مشاوره بازاریابی در شیراز

تجربیات من طی ۱۰ سال گذشته (البته کمی بیشتر از ده سال) در پروژه های مختلفی صرف شده است و با توجه به دانش و تجربه گذشته، سعی می کنم شما را به بهترین شکل راهنمایی کنم و دانشم را با شما به اشتراک میگذارم تا شما راه رفته ی من و دیگران را دوباره طی نکنید و هر چه سریع تر به موفقیت مد نظرتان برسید. ما می توانیم در مشاوره بازاریابی و مشاوره فروش، تعیین استراتژی های بازاریابی، مدیریت ارتباط با مشتری و تولید سرنخ های فروش نتایج خوبی با هم بدست آوریم.
با توجه به تجربیات من این پروسه با آموزش صحیح کارکنان شما موثر تر واقع می شود و بیشتر تجربه کاری من در حوزه آنلاین می باشد. البته در دنیای امروز دیگر ما چیزی به نام بازاریابی غیر دیجیتال نداریم و بازاریابی غیر دیجیتال دیگر کاربردی ندارد. دیگر آقای کاتلر هم کتاب خود را با تجربه بازاریابی”انگری برد” و “شبکه های اجتماعی ناسا” شروع می کند

تولید و پرورش سرنخ های فروش

دیجیتال برندینگ

دیجیتال مارکتینگ

مدیریت ارتباط با مشتری

شیراز، شهری زیبا و دوست داشتنی با مکان های دیدنی فراوان است که از جاذبه های گردشگری آن می باشد. این شهر توریستی و تاریخی و هنر پرور بوده و حافظیه و سعدیه ی آن بی نظیر می باشد و در فصل بهار این شهر آب و هوای خوب و منظره های بی نظیری دارد و خطوط حمل و نقل به این شهر می تواند از طریق هواپیما، قطار، اتوبوس و ماشین صورت بگیرد پس مردمان دوست داشتنی و باهوش شیرازی می توانند با کم ترین صرف انرژی در هر صنفی بهترین نتیجه ها را از دنیای اقتصادی وب بگیرند و از رقبای خود به راحتی پیشی گرفته و موفق شوند.

مشاوره بازاریابی و فروش در شیراز

فاصله مکانی من تا شما کمی دور به نظر می رسد و شاید مراجعه به یک مشاور در شیراز بهتر باشد ولی تکنولوژی همه مشکلات را حل کرده است. برای مشاوره بازاریابی در شیراز و یا هر جای دیگری از دنیا کافی است ابتدا فرم اطلاعات اولیه را پر نمایید. سپس من اطلاعات اولیه را بررسی می کنم و می توانید از طریق واتساپ یا اسکایپ، مشاوره بازاریابی را در خود شیراز دریافت نمایید.
در صورتی که همچنان به مشاوره حضوری نیاز داشتید میتوانیم جلسات را در تهران و یا شیراز هماهنگ نماییم.

شاید شما نمی دانید چه می خواهید، احتمالا با یک گفتگوی دوستانه و کمی اطلاعات بیشتر در خصوص کار شما بتوانم کمک نمایم.

چه مواردی را در یک مشاوره بازاریابی می توان جستجو کرد:

شاید مشاوره دیجیتال مارکتینگ از دید من کمی با دیگران متفاوت باشد. نگاه من در بازاریابی کل نگر است و شاید یکی از علل موفقیت من و تیم ما در آژانس هم همین بود. بازاریابی دیجیتال آینده ای است که من از گذشته آن را تجربه کرده ام.